Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nucky Thompson

Coś w granicach skromnych 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję jakiegoś "nowoczesnego" zegarka. Moje wymagania to: średnica tak z 4,8-5,2cm; grubość z 1,2cm, oraz, aby wyglądem przypominał coś z poniższych. Fossilla może i bym kupił ponad budżetem, gdyby nie te kanty w okół tarczy. Fajną ma tarczę i wskazówki. 

 

 

http://s7d7.fossil.com/is/image/FossilPartners/JR1424_main?$fossilResponsive_pdpdetail$

 

 

ten jest ciutkę mniejszy, ale też mi się podoba

 

zul_pl_Zegarek-Esprit-ES108001001-33365_

 

warto?espirit to dobra marka? w sensie w tej kategorii cenowej??

 

i ostatnie pytanko - znajdę może coś w ten deseń w przedziale 400-500?, w ostateczności do-kombinuję kasę ;), ale jakby jakaś opcja była, to czemu nie.

 

Z góry bardzo dziękuję za ewentualne propozycje.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bazarku masz edifice ef 500 i chyba jeszcze Parnisa Big Pilot w tym budzecie.

Espirit to marka modowa jak diesel czy armani. Szkoda kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dodać żadnych Casio, zbyt modne.  :rolleyes:

 

dobre te PARNISy?


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio nie są modne, tylko dobre!

To co zaprezentowałeś, to jakiś fajans, zdecydowanie wolałbym każde casio zamiast tego czegoś powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta i guściki.

 

Spodobał mi się, a że to fajans, to się dopiero teraz dowiedziałem. Ja w cccp-owskich "siedzę" trochę.

 

No to zmiana budżetu.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, automat coś więcej, dlaczego taki duży, ten Parnis z targowiska to mój i te 47mm to naprawdę kawał zegara jest. Mierzyłeś cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na dutyfree i przegladnij oferte seiko i citizena. Spokojnie znajdziesz cos ciekawego w tym budzecie.

np cos podobnego do

f6ef20a715f597bb89d58fe8912f4e4c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, automat coś więcej, dlaczego taki duży, ten Parnis z targowiska to mój i te 47mm to naprawdę kawał zegara jest. Mierzyłeś cos podobnego?

mierzyłem 45mm i było ok

 

nieistotne czy kwarc, czy automat.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to spoko w tym budżecie w kwarcach duży wybór zobacz J.Springs, ALBE, albo chińczyków. Parnis bardzo przyzwoicie wykonany szlif słoneczny na traczy, nakładane indeksy, dość dobra luma.

 

3183638_DSC03411.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakąś ciekawą stronę www mógłbyś polecić z takimi sikorami?

 

Dzięki za propozycję Seiko,ale zbyt dużo na nim się dzieje. Szukam koperty bez żadnych napisów.

 

bardzo fajny ten parnis :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to z Chin leci? Czy przesyłka ich pocztą jest bezpieczna?


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają na cały świat i dochodzi. Zawsze możesz też kupić bazę i sam się pobawić, lub dać komuś i przerobi. Takie moje dwa.

 

3183907_DSC03476.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Podziwiam pasję :rolleyes:

 

 

oto mój faworyt

 

http://www.manbushijie.com/47mm-parnis-big-pilot-gray-dial-power-reserve-auto-i016_p1347.html

 

jakby tak byłby chudszy o 0,4mm :)

 

szkoda, że w Polsce nie można go kupic, zresztą będę u jubilera to pomierzę zegarki o zbliżonej grubości...

 

 

w każdym razie dzięki za pomoc, chyba go zamówię.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.