Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damianoodob

Dzień dobry :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Damian, moje doświadczenie z zegarkami jest znikome. Jedyny zegarek z którym miałem styczność to zwykły Casio MTP-1300D-1AVEF, dostałem go w prezencie od żony. Aktualnie poszukuję zegarka nie dla siebie, lecz dla mojego młodszego brata, który za kilka dni skończy 18 lat, dlatego też zakup zegarka muszę zrealizować już w ten weekend. Jakiś czas temu brat wspominał o firmie Akribos XXIV, model AK736BK. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o tej firmie, bo w internecie na polskich stronach krąży bardzo mało opinii na temat w/w marki. Wizualnie zegarek jest nawet ładny,, lecz czy jest to firma godna polecenia? czy posiada dobrą renomę wśród kupujących? skąd w ogóle pochodzi firma i gdzie są produkowane podzespoły do ich zegarków?

Natomiast kolejnym zakupem na mój własny użytek będzie prawdopodobnie Seiko SNZF17K1, Zainteresował mnie ten zegarek, ponieważ jest bardzo podobny do Rolexa Submariner a dodatkowym plusem tego Seiko jest fakt, iż posiada srebrną bransoletę oraz ma automatyczny mechanizm.

Lecz zanim sam wybiorę się na zakupy, muszę zagwarantować prezent swojemu bratu, a więc czy Akribos XXIV AK736BK to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.