Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sebawen

seiko snzg17 luźna koronka mywatcheshub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Właśnie dotarł do mnie zamówiony zegarek z mywatcheshub.com - bardzo szybko - ok 10 dni u mnie i bez opłat... :)

 

Niestaty na tym koniec dobrych wiadomości.... :(

 

Okazało sie podczas próby ustawienia czasu, że koronka została mi w ręce podczas ustawiania daty a właściwie dnia.

Wygląda na to, że mogę nią kręcić tylko w jednym kiedunku, inaczej sie odkręca i zostaje mi w palcach...

Czyli mogę tylko przestawiać czas w zegarku - do przodu oraz dzień miesiąca - przy próbie przestawienia dnia lub czasu wstecz koronka się odkręca. Mechanizm 7s36.

 

No i pytanie do kolegów - czy to drobiazg, który załatwić może zegarmistrz czy raczej skonczy się na odesłaniu  zegarka?

Jak myślicie?

 

 post-78250-0-39328900-1441298211_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarmistrz oceni. Jeżeli jest urwana, złamana to może lepiej jej nie sztukować tylko odesłać lub dokupić koronkę w serwisie. Obstawiam jakieś 50-75zł. Czasu nie ustawia się kręcąc wskazówki do tyłu w pozycji 2. Co nie zmienia faktu, że koronka w pozycji 1 do szybkiego ustawiania daty musi działać w dwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wygląda na urwaną tylko jakby się odkręcała przy kręceniu nią w lewo... Trochę pokrece w prawo i mogę przestawić jeden lub dwa dni... Potem znów muszę zgodnie z kierunkiem dokrecania aby znów przestawić dwa dni zanim się odkreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno być dobrze i zegarmistrz da radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Jak gwint nie zerwany, to roboty na 10 minut dla mistrza. Inna sprawa, to ewentualny test szczelności  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec z tym może być problem? Nie wygląda to jakby koronka miała wpływ na szczelność ale oczywiście specem nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.