Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Test: Glashütte Original Sixties Panorama Date [zdjęcia live, video, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magik.

Mała zajawka recenzji - nasza pierwsza "produkcja" video :)

 

Gratuluję Tomek. Wyszło profesjonalnie. Niestety super efekt trochę psuje wielki paproch (nitka) widoczny w 15 sekundzie filmu .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna zajawka :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi do głowy jedna myśl, po powtórnym obejrzeniu materiału dokonałbym małej zmiany. Usunąłbym z kadru iPhone i umieścił w zamian szlachetne pióro z piękną papeterią, hi-end'owy gramofon bądź analogowy aparat. Jakoś iPhone zbyt komercjalizuje odbiór całości i osobiście mi nie pasuje do prezentowanego na planie głównym zegarka GO. Ale to tylko taki drobiazg w odbiorze  :)   


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła mi do głowy jedna myśl, po powtórnym obejrzeniu materiału dokonałbym małej zmiany. Usunąłbym z kadru iPhone i umieścił w zamian szlachetne pióro z piękną papeterią, hi-end'owy gramofon bądź analogowy aparat. Jakoś iPhone zbyt komercjalizuje odbiór całości i osobiście mi nie pasuje do prezentowanego na planie głównym zegarka GO. Ale to tylko taki drobiazg w odbiorze  :)   

 

Tylko tutaj autorzy cisną na grubego biznesmena załatwiającego "interesy"  ;)

Klip nawet udany, a sam zegarek cudowny, wysoko na mojej liście życzeń 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek, bardzo mi się podoba. Recenzja również.
 

Tomku, chyba masz rację, a propo zmiany "przedmiotów".

 

Czy dałbym za niego 33k, pewnie nie...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właściwie oprócz ceny zegarka wszystko się podoba: sam zegarek (choć gdyby 3, 6, 9 i 12 były nakładane, byłoby jeszcze lepiej), recenzja, filmik i zdjęcia. Może zamiast tego telefonu mogłoby być coś z lat 60., na przykład "Herzog" Bellowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Przyszła mi do głowy jedna myśl, po powtórnym obejrzeniu materiału dokonałbym małej zmiany. Usunąłbym z kadru iPhone i umieścił w zamian szlachetne pióro z piękną papeterią, hi-end'owy gramofon bądź analogowy aparat. Jakoś iPhone zbyt komercjalizuje odbiór całości i osobiście mi nie pasuje do prezentowanego na planie głównym zegarka GO. Ale to tylko taki drobiazg w odbiorze  :)

Nie zgadzam się. Moim zdaniem ładny design iPhone'a bardzo dobrze koresponduje z zegarkiem. A gramofon ?, daj Tomek spokój. Mamy XXI wiek. Wysokiej klasy odtwarzacz strumieniowy dobrze wkomponowałby się w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik, zdecydowanie mi się podoba. Zresztą tak samo jak i zegarek, do którego wzdycham już od dawna. Szkoda, że nie noszę tak eleganckich czasomierzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj autorzy cisną na grubego biznesmena załatwiającego "interesy" ;)

Dla mnie klimat filmu, myzyka, kadrowanie nie sugerują raczej biznesmena

Jest tu jakaś nostalgia i zamyślenie, uważam ze fajnie współgra z głównym zegarkowym bohaterem.

W sumie ten krótki spot jest bardziej jak dobry filmik reklamowy niż wstęp

do recenzji

 

Mariusz, Ty to jednak nie wychodzisz poza ramy AP - Apple

 

 

A gramofon ?, daj Tomek spokój. Mamy XXI wiek.

Mnie XXI wiek nie przeszkadza w korzystaniu z gramofonu


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - magiczny klimat filmu tworzą vintydżowy zegar, gra świateł i muzyka. Zgadzam się że bez iphona byłoby mniej łopatologicznie . A skoro bohaterem jest zegarek to warto rozważyć też zrezygnowanie z pokazywania twarzy " nosiciela" - nadgarstek, zarys sylwetki z widocznym zegarkiem pasuje bardziej do klimatu .

A sam zegarek - świetny poza rozmiarem, który tak jak ten iphone przypomina że zegar tylko udaje vintydż. Wersja 39 bez daty bardziej do mnie przemawia. No i szkoda że SG i Kruk tak szybko poddali się z marką w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mariusz, Ty to jednak nie wychodzisz poza ramy AP - Apple

Co do Apple zgoda. Dla mnie reszta smartfonów, komputerów, tabletów, nie istnieje przynajmniej w kontekście prywatnego użytkowania. Ale co do zegarków ?, zdecydowanie nie. Tak samo jak Audemars Piguet lubię Vacheron Constantin i już nie mogę się doczekać 17 września kiedy to VC ma zaprezentować taki zegar, że wielu buty z wrażenia pospadają. Lubię też F.P.Journe, Patek Philippe, Laurent Ferrier, Maitres du Temps, Philippe Dufour, Jaeger-LeCoultre... więc to nie jest tak, że na AP u mnie się pasja zegarkowa zaczyna i kończy choć oczywiście dla mnie AP jest nr 1.

 

Mnie XXI wiek nie przeszkadza w korzystaniu z gramofonu

Teraz jest moda na retro. Już nawet zapomniana kaseta magnetofonowa wraca do łask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem czarny, sprzedałem i płaczę za nim... Zegarek jest naprawdę świetny, daje niesamowicie dużo radości z noszenia. Oj wrócę do niego jak tylko stane na nogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prostu rewelacyjny. Wszystko mi sie w nim podoba i tak jak Karol, wzdycham do niego nieustannie ale niestety z wiedza, ze nie bedzie mój :( niestety cena zabija .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film powstał trochę spontanicznie, stąd takie rekwizyty jakie widać :) Nie zmienia to faktu, że nie widzę nic złego w połączeniu zegarka z telefonem. 

 

PS

Noszenie GO Sixties Panorama Date było czystą przyjemnością. Rewelacyjny sikor!


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardzo ladny klasyk. Cena? Mala nie jest, ale badz co badz inhouse.

Jednak jedyne zastrzezenie w moim przypadku, to ewidentne podobienstwo do Atlantica z PRLu i L&S - ale coz - polaczenie zacne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bardzo ladny klasyk. Cena? Mala nie jest, ale badz co badz inhouse.

Jednak jedyne zastrzezenie w moim przypadku, to ewidentne podobienstwo do Atlantica z PRLu i L&S - ale coz - polaczenie zacne :)

Mariusz - oni raczej odwołują się do swojej własnej " hutniczej" klasyki.

post-55792-0-02081300-1441554760.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - nie znam historii tych modeli az tak i z lenistwa nie sprawdzilem w googlach, ktory design z tymi charakterystycznymi cyframi byl pierwszy - Atlantica czy Glashutte ;) Ale oba ladne i mam do nich sentyment :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik jak dla mnie wyszedł profesjonalnie :)

Sam zegarek bardzo ładny, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to zbyt masywna koronka, tak to przynajmniej wygląda ze zdjęć. Być może na żywo w ogóle to nie przeszkadza .


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Atlantic był pierwszy chyba .

A mechanizm taki nie za duży .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy film wyszedł bardzo dobrze.

Zegarek - bardzo ładny klasyk .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno filmik jak i zegarek świetny !

 

Fakt, że bardziej podobał mi się początek, własnie jakaś taka nostalgia i spokój emanował z ekranu, trochę ta "wstawka" z biznesmenem psuje mi odbiór. No ale chyba było to potrzebne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.