Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kewinpol

Zegarek Casio edifice a cienki nadgarstek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podoba mi się zegarek Casio EF-552PB, ale mam dość cienki nadgarstek, dokładnie obwód to: 16 cm i nie wiem czy nie będzie on za duży na mój nadgarstek. Co sądzicie czy ten model będzie mi pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być okey, natomiast jeśli masz możliwość przymierzyć go gdzieś przed zakupem to to uczyń dla świętego spokoju  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie nie ma go nigdzie w sklepach, żeby przymierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podoba mi się zegarek Casio EF-552PB, ale mam dość cienki nadgarstek, dokładnie obwód to: 16 cm i nie wiem czy nie będzie on za duży na mój nadgarstek. Co sądzicie czy ten model będzie mi pasował?

Będzie dobry, miałem ten model z niebieskimi indeksami i bardzo dobrze leży właśnie na nadgarstkach 16-17,5 cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wczoraj przyszedł i był to dobry wybór. Jednak teraz nie wiem czy zegarki powinno się nosić za nadgarstkiem czy przed (bliżej dłoni)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosisz tak jak Ci wygodnie, nie ma odgórnych zasad noszenia zegarka ;) ja zazwyczaj noszę nie na samym przegubie bo przy zginaniu nadgarstka jest to po prostu nie wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Zegarek tak się nosi aby było wygodnie  ;) .

Tylko jeśli jest to bransoleta to normalne zjawisko będzie zsuwania się zegarka na przegub  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest na gumowym pasku. 

Nie zmienia to faktu, że masz nosić jak Ci wygodnie. Niektórzy wolą nosić bliżej dłoni, inni dalej bo wygodniej więc musisz sam zdecydować.

Nosząc bliżej dłoni jedyne co możesz robić, to podczas zginania ręki możesz wciskać przyciski chronografu przypadkowo, no i wtedy naprężenie na teleskopy jest większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Zrywaj i to szybko   :)

Jeśli tego nie zrobisz to w dłuższym okresie na deklu pojawią się odbarwienia  ;) .

Gwarancji nie stracisz bo to nie są żadne plomby  ;) .

Można ewentualnie zostawić przez pierwsze dwa tygodnie w przypadku zakupu internetowego bo można zwrócić nie używany towar  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to tak jak myślałem, że nie są to plomby serwisowe, ale wolałem się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.