Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

TAG Heuer Carrera Calibre 16 Ayrton Senna

Rekomendowane odpowiedzi

W 2015 roku formalnie reaktywowano partnerstwo pomiędzy fundacją reprezentującą trzykrotnego mistrza świata Formuły 1 Ayrtona Sennę a marką TAG Heuer. Efektem są między innymi dwa zegarki z kolekcji Carrera, sygnowane nazwiskiem słynnego, brazylijskiego kierowcy.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne szkoda tylko, ze nie mechanizm 1887.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie będą kosztować więcej niż 1887...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarkami poświęconymi Sennie jestem żywotnie zainteresowany jako, że sam Ayrton był dla mnie wzorem sportowca i człowieka, prawdziwym bohaterem lat młodzieńczych.

Natomiast nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego zegarek o stylistyce koperty i bransolety praktycznie identycznej z modelem Link nazywa się Carrerą. Tym bardziej, że sam Ayrton zazwyczaj używał właśnie modelu Link.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarkami poświęconymi Sennie jestem żywotnie zainteresowany jako, że sam Ayrton był dla mnie wzorem sportowca i człowieka, prawdziwym bohaterem lat młodzieńczych.

Natomiast nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego zegarek o stylistyce koperty i bransolety praktycznie identycznej z modelem Link nazywa się Carrerą. Tym bardziej, że sam Ayrton zazwyczaj używał właśnie modelu Link.

 

Senna był kimś niezwykłym, rzeczywiście. Poniżej link do ciekawego artykułu:

 

http://www.calibre11.com/watches-ayrton-senna/

 

Zegarek oddaje styl i modę lat 90., a ja właśnie wtedy dowiedziałem się, że jest coś takiego jak TAG Heuer :) stylistyka modeli z tamtej dekady mocno mi utkwiła w pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund, po trzykroc dzięki za ten artykuł...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem fanem Taga tak te modele w ogóle mi nie leżą. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się słynne zdjęcie czterech, jakby to powiedzieć, ikon Formuły 1:

 

senna_prost_mansell_piquet.jpg

 

Czy tutaj Senna ma TAG Heuer Formula 1 ref. 383.513?

 

TAG-Heuer-Formula-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się słynne zdjęcie czterech, jakby to powiedzieć, ikon Formuły 1

 

;)

 

Senna jeszcze w barwach JPS - miałem przyjemność oglądać jego Lotusa z tamtych czasów - jak znajdę zdjęcie to wstawię :)

Wspaniały okres swoją drogą :)

 

Przyszła mi taka myśl, skoro Chronos w ostatnich dniach uraczył nas dwoma artykułami traktującymi poniekąd o dwóch legendach tego sportu to może fajnie by było pójść za ciosem i np. zrobić kiedyś artykuł o innych kierowcach F1 i ich zegarkach.

Chętnie widziałbym to w klimacie vintage kiedy kierowcy nie nosili jeszcze tylko i wyłącznie zegarków sponsora - a było w tym sporcie kilku zegarkomaniaków o świetnym guście np. Jim Clark :) 

 

Co o tym myślisz Kielas? - ja mogę kilka przykładów podrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.