Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Patek Philippe

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej zza grobu Patek tego nie robił, oczywiście że tak.

To element ważny i powszechnie znany wśród tych co znają temat.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
Gdyby nie było zachęty i licznych zabiegów ze strony polskich miłośników marki do nawiązania jakiejkolwiek współpracy (zaproszenia, odwiedziny, pomniki, szkoły itp.), to takie podłechtanie pasjonatów filmikiem może by wystarczyło. 

 

Jedyną zachętą byłby potencjalny rynek na sprzedaż , którego firma PP w Polsce nie widzi.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Z tego co pisze o historii firmy Yoda, to zarząd PP niezbyt elegancko się zachowuję, odcinając się trochę od korzeni. Na stronie niewiele jest o wczesnej historii, abstrahując od jej archaicznego wyglądu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko boleśnie pragmatyczna ocena  znaczenia tych związków z Polską dla firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, firma Patek miała po drodze paru innych właścicieli, zanim trafiła w ręcę rodziny Sternów.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakich?

Marku,

źle się wyraziłem. Nie innych właścicieli ale udziałowców spoza rodziny Patka i Philippe.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę więcej luzu proszę;) Nie chce Patek na dzisiaj utrzymywać kontaktów z Polską, trudno. To jest prywatne przedsiębiorstwo a właściciele mogą robić w swojej firmie co chcą.

My możemy pomarudzić, ponarzekać a i tak nic to nie zmieni.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jeszcze jeden wpis podobny do tych, które usunięto i wrócimy do starych, sprawdzonych metod.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burza, gównoburza to rzeczywiście w Rolexie, specyfika taka.

Tutaj pojawiły się zaledwie polemiczne nuty w dyspucie o znaczeniu Patka dla Patka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek dyskusji widziałem i śledziłem, ale później się tak rozkręciła?

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek dyskusji widziałem i śledziłem, ale później się tak rozkręciła?

Nie było nic takiego, czego byś wcześniej już nie widział i czytał na tym Forum ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było nic takiego, czego byś wcześniej już nie widział i czytał na tym Forum ;)

I za jakiś czas będzie ponownie .

Taki cykl forumowy.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jeszcze jeden wpis podobny do tych, które usunięto i wrócimy do starych, sprawdzonych metod.

 

Ponawiam. Mamy już 2 urlopowiczów.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Mamy już 2 urlopowiczów.

To się kolega LMed ( demel ) musiał zdziwić gdy okazało się że gównoburza to stan umysłu niepowiązany z konkretną marką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Mamy już 2 urlopowiczów.

 

To było do mnie? 

O wow - nie spodziewałem się, że byłem agresywny  :ph34r:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podwyżka na wszystkie modele PP 4-5% od kwietnia...

Bez różnicy. ;)

I tak najciekawszych modeli nie sprzedają. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - "piekne zegarmistrzostwo" dla wybrancow (umowmy sie - nazwisk/gwiazd i gwiazdeczek z pierwszych stron brukowcow) i "znajomych kroliczka" - ja takiej firmie juz dziekuje. AP, VC, L&S, to dla mnie o niebo bardziej profesjonalni gracze. Jesli ktos normalnego czlowieka, ktory sie dorobil swoich pieniedzy i chce realizowac swoja pasje traktuje jak smiecia ("tak - mozesz se poogladac w necie, ale to nie dla Ciebie cieniasie"), to wole w taki sposob byc traktowany przez Rolexa - przynajmniej cos osiagneli a ja rowniez moge z tego korzystac. :unsure:

 

ps

to pierwszy tak krytyczny wpis moj na tym forum do marki ktora uwazam za wspaniala, jednak liczy sie wszystko - podejscie do klienta rowniez... <_<

Rolex ma ewidentne problemy z naglym wielkim zainteresowaniem i popytem a w dodatku zmienia mechanizmy. A Patek?? Zwyczajnie odwalilo chlopakom po wiekszym zainteresowaniu Nautilusami przez pilkarzy... :wacko:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek nie lubi próżni, zatem gdy jedni ograniczają dostęp do sprzedaży swoich zegarków, a inni otwarcie je oferują, to nie trudno zgadnąć kto na tym zyska. Finansowo, marketingowo, handlowo itd. Nikt nie będzie wiecznie czekać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Rolex ma ewidentne problemy z naglym wielkim zainteresowaniem i popytem a w dodatku zmienia mechanizmy. A Patek?? Zwyczajnie odwalilo chlopakom po wiekszym zainteresowaniu Nautilusami przez pilkarzy... :wacko:

 

Biedny ten Rolex, taki fajny, a taki zaszczuty przez tych natarczywych klientów, nie to co te łajzy z PP... Mariusz, litości ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde to wkleje wywiad z szefem Lamborghini, bo większość mam wrażenie nie rozumie, jak się robi poważny biznes luksusowych towarów.

Facet mówił, że będą podnosić ceny i ograniczać, w najlepszym razie utrzymać na takim samym poziomie, produkcję. Przy dodatkowo zmniejszaniu dostępności. Bo Lamborghini ma pozostać Lamborghini, chociaż pojawia się rzesza nowych bogatych Azjatów.

Na miejscu PP czy Rolexa robił bym dokładnie to samo co robią, bo mają pełną słuszność w strategii.

 

Swoja drogą, wielu z Was kupowało zegarek w AD, i dziwię się, że nie zaobserowaliście całego procesu sprzedaży, który jest przeprowadzany w salonach Rolexa, to zmniejszanie dostępności, rezerwacje itp. Tu po prostu nie ma czegoś takiego jak, przyszedł, sprzedał, kupił, wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogie zgadzam się z Tobą, ale rozumiem tez rozgoryczenie fanów marki PP na zaistniała sytuacje związana z dostępnością poszczególnych modeli... Lepiej wizerunkowo wyglądałoby jakby taki Nautilus kosztował 250 tys zł ale byłby dostępny od ręki u każdego AD. Mnie tez to już trochę irytuje a przez to bardziej przychylnie patrzę np na VC gdzie tego problemu nie ma a zegarki są również najwyższej próby...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.