Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ku_Se

Pomoc w wyborze Casio GW lub innych

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Z racji że mam już mętlik w głowie to zwracam się o pomoc do Was co kupić na mój mały nadgarstek - płaski ale tylko 16 cm w obwodzie.

 

Obecnie mam G - 5600E który rozmiarowo jest w porządku ale brakuje mu radia i moim pewnym typem w tej kategorii to na pewno GW-M5610.

 

Potrzebuję ( fajne byłoby mieć  :P ) także zegarek z takimi funkcjami jak np: termometr, wysokościomierz, barometr itp. i podobają się mi Protreki PRG, PRW ale również seria Casio SGW-300 i 500.

W tym przypadku na pewno dużą rolę odgrywa rozmiar ( jego wysokość ) , jak się układa na nadgarstku oraz cena.

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc , jakie poszczególne modele mają L2L, jak się układają na mniejszych nadgarstach np. taki PRW-3000.

Za wszelkie sugestie i pomoc , dzięki.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9300 dobrze leży


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie twoje kłopoty, łącznie z rozmiarem nadgarstka prawdopodobnie rozwiązał by gw 9200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemana już miałem ale się zepsuł.

Szukam właśnie coś podobnego ale troszkę tańszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9300 jest większy od Ryśka, ale na gołym nadgarstku, nawet tak małym i tak lepiej leży. Weź go pod uwagę, dobra opcja za ok 600zł.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcipniś :-).

Niech się dobrze nosi.

Może coś doradzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9300 jest większy od Ryśka, ale na gołym nadgarstku, nawet tak małym i tak lepiej leży. Weź go pod uwagę, dobra opcja za ok 600zł.

Potwierdzam bardzo wygodny i pancernie wyglądajacy zegar. Swietny pasek i dobrze układa się na ręku. Tylko przyciski ciężko chodzą.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 9300 i zegar fajny,ale dla mnie był trochę za otyły i lubi "łapać" za wszytko szczególnie zimowe rekawy:) Brat ma SGW300HB i sobie chwali. Duży,czytelny wyświetlacz i nie jest gróby ogólnie zegarek nie przeszkadza na ręce sam się nad nim zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak taki sgw 300 układa na ręku, u mnie szału niema :-;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat nie marudzi a i ja byłem zadowolony nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale w 300HB jest pasek parciany i wydaje mi się że przez to fajnie siedzi na łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak taki sgw 300 układa na ręku, u mnie szału niema :-;

Ja mam tego tylko HD na bransolecie, nadgarstek mam ok 17,5 cm i sgw nosi się praktycznie jak serię 5600 - nie przeszkadza w niczym, zwłaszcza zimą i jesienią przy długim rękawie. Spokojnie mogę go polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bardzo wygodny i pancernie wyglądajacy zegar. Swietny pasek i dobrze układa się na ręku. Tylko przyciski ciężko chodzą.

 

Tapnięte z fona.

Właśnie trochę lipa z tymi przyciskami, ale da się do tego przyzwyczaić. Może jakby je wygotował to by zmiękły?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Będę rozważał ten model SGW 300HD choć w oko wpadł mi jego brat SGW100 na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGW100 bardzo fajny model, miałem go dość długo, dobra WR i bardzo dobra czytelność tylko patelnia taka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trochę lipa z tymi przyciskami, ale da się do tego przyzwyczaić. Może jakby je wygotował to by zmiękły?

Myślisz że to głównie kwestia twardości gumy z której zostały zrobione przyciski?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumy i trochę budowy tej osłony przycisku. Same przyciski jak zdejmiesz bezel chodzą lekko,fajnie i przyjemnie taka sama sprawa jest w małym wypierdku 9000 mudman:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemana już miałem ale się zepsuł.

Szukam właśnie coś podobnego ale troszkę tańszego.

 

Jeśli mogę zapytać, co mu dolegało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Za bardzo go wyczyściłem przy czujniku temp.i woda wdarła się przy kąpieli -:).

Ot głupi błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Za bardzo go wyczyściłem przy czujniku temp.i woda wdarła się przy kąpieli -:).

Ot głupi błąd.

Tak myślałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne. Niby tak wytrzymały, a czyszczenie potrafi go załatwić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wkłada łapki tam gdzie nie trzeba to tak się dzieje:):). Normalna eksploatacja nic mu nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieje, jednak po tym co przeczytałem będę ostrożniej go czyścił :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.