Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

Ciekawe kiedy my (Polacy) będziemy mieć takie sklepy???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakie nasuwają Wam się skojarzenia po obejrzeniu tego nowego butiku GP porównując go do naszych sklepów/ butików :?:

http://www.network54.com/Forum/message?for...geid=1115759847

Na dole, pod zdjęciami linki do dalszych zdjęć- innych ujęć :lol:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no nie powiem bardzo ładny. Jeśli chodzi o porównanie do naszych butików/sklepów/salonów to bierzmy pod uwagę, że ten butik jest wizytówką GP a nie zwykłym sklepikiem gdzieś tam na świecie, u nas panuje podejście sztampowe w tej materii, i nie tyczy się to tylko tematyki zegarków ale także np. sklepów z ubraniami i na razie nie ma co porównywać. Większość sklepów nie wygląda oryginalnie i naprawdę ciężko znaleźć taki który wyróżnia się stylem. Wystarczy spojrzeć np. na ulicę chmielną w W-wie - czynsze jak w Paryżu a wystroje sklepów jarmarczne.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny sklep :lol:

 

POrównania nie mam. Ciekawi mnie tylko jaki procent ceny nowego GP stanowią koszty związane z funkcjonowaniem tego miejsca :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustowny "market" :wink: zegarkowy. Tylko te rogi na suficie - czyżby aluzja: "ja kupuję tu sobie zegarek, a żona mi rogi w tym czasie może doprawia" :!: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jendri

Ubawiłeś mnie Otho :lol::lol: ale i zaniepokoiłeś :? Czyżby spece z GP mieli jakieś informacje statystyczne ??? Nie kupię w najbliższym czasei żadnego zegarka na wszelki wypadek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie a ja sobie przed chwilą kupiłem Tisocika (marzenie z młodości) :lol:

No a żonka jeszcze z pracy nie wróciła. :oops:

:?: :?:

 

AM


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To kawiarnia? domek letniskowy w górach Kanady? Nie podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga techniczna, sorry że się znowu czepiam ...

 

... Polacy się z wielkiej litery pisze....

 

tak nakazuje ortografia.... no i jakoś tak... przyzwoiciej....

 

edit this :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gustowny "market" :wink: zegarkowy. Tylko te rogi na suficie - czyżby aluzja: "ja kupuję tu sobie zegarek, a żona mi rogi w tym czasie może doprawia" :!: :?:

 

Ja mam jeszcze inne skojarzenie odnośnie tych rogów, a mianowicie: jak kupisz w tym butiku zegarek, to jesteś łoś :lol: . To oczywiście żart choć domyślam się, że niektórym się nie spodoba. Co do sklepu, wygląd może się podobać chociaż w Polsce można znaleźć ładniejsze sklepy tylko, że ze sprzętem Hi-End.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neuro- poprawione :twisted:

 

Mariusz_W napisał:

Ja mam jeszcze inne skojarzenie odnośnie tych rogów, a mianowicie: jak kupisz w tym butiku zegarek, to jesteś łoś :lol:

Mariusz..... :evil: :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel

W Polskich sklepach klienta traktuje sie czesto jak petenta w urzedzie, choc sa wyjatki. Osatnio bylem w jednym z warszawskich sklepow, gdzie maja stolik przy ktorym mozna sobie wygodnie usiasc i pogadac o zegarkach ze sprzedawca. Nie poczestowano mnie niestety kawa :? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osatnio bylem w jednym z warszawskich sklepow, gdzie maja stolik przy ktorym mozna sobie wygodnie usiasc i pogadac

 

...nie wyobrażam sobie, żebym kupując drogi zegarek musiał stać przy ladzie jak nieprzymierzając w rzeźni ! 8) - w takim przypadku wolę internet.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.