Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarło do mnie półtorej kwadrata - jeden złożony i czekam na drugie "pu" tego co to "pu" z tym żółtym przyszło...

 

  Taram... :D

 

DSC09359.jpg

 

DSC09365.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarło do mnie półtorej kwadrata - jeden złożony i czekam na drugie "pu" tego co to "pu" z tym żółtym przyszło...

 

  Taram... :D

Fajnie, ale czy nie za dużo żółtego w żółtym? :D

 

A u mnie czarno wszędzie ... na spacerze.

post-33253-0-03641200-1510246472_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wam zazdroszczę tych składaków. W sumie mógłbym spróbować, ale trochę lęku mam - uzasadnionego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego się obawiać jak coś służę pomocą ;) To trochę tak jakbyś składał klocki lego :)

 

Daito, gratulacje :) Wychodzi na to że łatwiej w Zibi zamówić części i złożyć cały kompletny zegarek niż zamówić 4 śrubki do bezela DW-5030. Czekam już na nie 2 miesiące..  :angry:


Ładnie  :)

Idealny dla Kobiety  :D

Dla kobiety czy nie to w kolekcji warto mieć szczególnie jak się darzy sympatią te kwadratowe kształty :P


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria DW-5600 jest chyba bez solara ?

 

Brak solara rekompensuje bardzo fajny moduł tz. odczyt godziny podczas używania stopera lub timera, powrót do time-keeping'u po wykonanej operacji bez konieczności przewijania wszystkich funkcji, no i flash oczywiście  :)

 

Dzisiaj dotarło do mnie półtorej kwadrata - jeden złożony i czekam na drugie "pu" tego co to "pu" z tym żółtym przyszło...

 

  Taram... :D

 

 

 

 

 

Mi się bardzo podoba  :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest flash ? A solara ciężko sobie darować, dla mnie to jest kwestia kontroli szczelności przy każdej zmianie baterii a w moim negatywie 5600, jakoś dziwnie szybko "padała". Naturalnie zalety modułu, które wymieniłeś nieocenione. Jak z czytelnością pozytywnego wyświetlacza w DW-5600 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flash to miganie podświetlenia przy pełnej godzinie , alarmie , zakonczeniu pracy timera - super sprawa !

Nie ma czego się obawiać jak coś służę pomocą ;) To trochę tak jakbyś składał klocki lego :)

 

Daito, gratulacje :) Wychodzi na to że łatwiej w Zibi zamówić części i złożyć cały kompletny zegarek niż zamówić 4 śrubki do bezela DW-5030. Czekam już na nie 2 miesiące.. :angry:

 

Dla kobiety czy nie to w kolekcji warto mieć szczególnie jak się darzy sympatią te kwadratowe kształty :P

Potwierdzam , źe sluźysz pomocą ! Mój mod teź czeka na te śrubki - przynajmniej łatwiej sìę go czyści... Edytowane przez laryngoskop

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te śrubki to własnie dla Ciebie, masakra po prostu. Już się zacząłem zastanawiać czy nie kupić Ci ich na allegro w świecie zegarków i Ci wysłać a tamte co przyjdą z Zibi wykorzystać sobie z czasem, o ile przyjdą.

Pytanie czy w świecie zegarków mają na stanie, muszę podpytać, no chyba że Ci się nie pali. 

 

 

 Jak z czytelnością pozytywnego wyświetlacza w DW-5600 ?

 

Nie ma tragedii, chociaż w GW-M5610 czy GW-5000 jest znacznie lepiej. Cyfry są bardziej kontrastowe i bardziej tłuste.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie  :)

Idealny dla Kobiety  :D

 

Wiem... wiem że zazdrościsz :P

 

:D :D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam - i tak na razie leźy w pudełku.Od momentu powrotu od Ciebie spóźnia się 1 s ...!!


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli różnica w chodzie jest zauważalna, pytanie tylko czy taka odchyłka Cię satysfakcjonuje czy chcesz go odesłać na poprawkę?  :unsure:  

Jak ktoś już wcześniej napisał regulacja krawca to trochę taka sztuka dla sztuki. Nie jest tez prosta w warunkach domowych bo rozciąga się strasznie w czasie. Sam widzisz zegar masz już z miesiąc w domu a on zrobil Ci -1 w tym czasie a spieszył się ile? 10/15 sekund na miesiąc?


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 15 - 20...Masz dobrą rękę i wyczucie. Zostaje u mnie !


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) Uczę się od Najlepszych:)

Pomarańczowy posiadam tylko on już jest bardziej żółty chyba ze starości. Przy wymianie zauważyłem, że tylko krawędzie LCD są pomarańczowe.


To jeszcze złotko:)

post-69105-0-99499400-1510407822_thumb.jpg

post-69105-0-76938700-1510408345_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oryginał, ma złote przyciski ale niestety już nie ma złotego zapięcia.

Kupiłem go kilka lat temu w słabym stanie i dostał nowy bezel i pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ostatnio o złożeniu takiego EG tylko ze złotym modułem od DW-5030D ale sam nie wiem czy mi się chce w to znowu bawić.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na części do złożenia GW-M5630D a później pomyślę o jakiejś zakrętce bo nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ostatnio o złożeniu takiego EG tylko ze złotym modułem od DW-5030D ale sam nie wiem czy mi się chce w to znowu bawić.

Maciek a czy czerwonego GW-M5630-4er też się da skompletować w Zibi?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez najmniejszego problemu, sam takiego złożyłem Daito również. :)

Żółtego Piotrka widziałem, a i przebłyski Twojego czerwonego też gdzieś mi śmignęły ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby komuś zbywał negatywny LCD od GW-M5610 to chętnie przytulę.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.