Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomala0707

Casio 9300 i jego różnorodność modeli ????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sobie zamuwić na próbę czy pasuje na mojej ręce casio 9300 ale widzę że ma strasznie dużą rożnorodność modeli np 9300-1ER , 9300 1A , a np 9300 1C albo 9300 1E , 9300 1J itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcesz zamówić ?

No i te modele......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie o to że wszystkie tylko czym się róznią bo każdy ma początek 9300 a końcówki inne i takie pytanie jaki kolor podświetlania bo na ebay widziałem niebieskie podświetlanie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem Twoj temat do odpowiedniejszego działu-zapewne tu szybko wszystkiego sie dowiesz :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro normalnie jest dostępna jedna wersja czyli podstawowy czarny pozytyw, a to, że sprzedawcy piszą 1er, 1c itp to w sumie nic nie zmienia, to są oznaczenia na jaki region zegar był wyprodukowany, ale nie różni się funkcjami czy coś.

Kolor podświetlenia zielony. Na fotkach niestety wygląda to inaczej, ale jest zielony.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak na jaki region był produkowany i jakie to ma znaczenie albo które oznaczenie najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia byle, żebyś nie kupił fake.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oznaczenia nie patrz, bo one nie mają znaczenia. Wybierz ten, który chcesz kupić i zapodaj tutaj linka.

Tak będzie najprościej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sobie zamuwić na próbę czy pasuje na mojej ręce casio 9300

 

Jak chcesz sprawdzić czy na Twoją rękę pasuje to idź do jakiegokolwiek supermarketu i odszukaj "kiosk Casio" - w każdym większym taki znajdziesz - i sobie przymierz. Możesz też znaleźć sklep z patronatem Zibi (powinien być w większych miastach) w którym możesz obejrzeć więcej niż jeden model G-9300 - jeśli nie wiesz gdzie najbliżej masz taki sklep zapytaj wujka google... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najwygodniejszych G-Shocków pomimo większego rozmiaru leży idealnie na łapkach od 17,5cm w górę.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.