Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Proszę o identyfikację swiss made

vintage swiss

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 hrabia

hrabia
  • Zbanowany
  • 3473 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 15:11

Ja starocie tego typu noszę często na paskach z podkładką, dobrze im to robi, moim zdaniem. Do tych z ringiem ten patent pasuje idealnie.

Użytkownik hrabia edytował ten post 27 wrzesień 2015 - 15:12

• 0

#22 Narfas

Narfas
  • Użytkownik
  • 1446 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 21:12

Nie jestem co do tego przekonany. Noszenie takich zegarków na przewlekanym pasku z podkładką to znacznie późniejsza moda, a ja jakoś wolę nosić różne rzeczy tak jak je noszono w odpowiedniej epoce[1]. W tym przypadku zarówno zwykły dwuczęściowy pasek skórzany, jak i parciak byłyby OK.

Przewlekane paski z podkładką pasują jednak raczej do zegarków z bardziej wygiętymi uszami, dzięki czemu skóra na pasku nie tworzy dziwnego garba przy teleskopach czy drutach.

pozdrawiam

Narfas

[1] za wyjątkiem "rozciąganych" bransolet typu FixoFlex, do których w żaden sposób nie mogę się przekonać

• 0

#23 hrabia

hrabia
  • Zbanowany
  • 3473 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 22:07

Hm... No cóż, mi takie paski do zegarków z lat 50-ych pasują. Na parciaku bym podobnego sprzętu nie widział (na zwykłej skórze z kolei jak najbardziej).

A bransolety rozciągane to mi się podobają, muszę kiedyś spróbować, może jak Benrusa w końcu doprowadzę do ładu. Gdzieś mi się jedna taka wala po domu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: vintage, swiss

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych