Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darkmario

Casio Edifice EFR-539L-1A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstępie zaznaczę, że jestem nowym użytkownikiem o marnej wiedzy na temat zegarków więc jak zadam jakieś głupie pytanie to proszę o wyrozumiałość.

Generalnie przymierzam się do kupna pierwszego porządnego zegarka, który chciałbym żeby służył mi kilka dobrych lat.

Zegarkiem, którym jestem żywo zainteresowany jest Casio Edifice EFR-539L-1A

 

http://www.casio-polska.pl/casio-efr-539l-1a-p-19238.html#prettyPhoto

 

Mam wiele pytań odnośnie tego zegarka.

1. Czy przy jego gabarytach będzie on wygodny i wyglądał dobrze na nadgarstku ~18cm? Nie miałem jeszcze okazji go przymierzyć co oczywiście zrobie przed zakupem ale jestem ciekaw Waszych opini

2. Generalnie planuję kupić go w sklepie stacjonarnym, najpewniej Time Trend. Tutaj pojawia się mały zgrzyt bo kosztuje on tam 630zł! We wcześniej wklejonym przeze mnie linku na oficjalnym sklepie casio kosztuje on 566zł z darmową przesyłką natomiast w internecie jest jeszcze znacznie tańszy ale to w kolejnych pytaniach będę próbował uzyskać informację odnośnie autentyczności sprzedających. Chodzi mi o to czy w Time Trend mogę powoływać się na znacznie niższe ceny u innych sprzedających i dzięki temu utargować cenę?

3. Proszę, o ocenę pewności następujących ofert:

 

http://zegarkicentrum.pl/pl/p/Casio-Edifice-EFR539L1A/42327

 

https://www.zegarki24h.pl/2709,casio-efr-539l-1a.html(podejrzenie niska cena)

 

http://www.brawat.pl/zegarek-meski-casio-efr-539l-1a

 

4. I już ostatnie, a jak nie ten zegarek to jaki polecicie (nie koniecznie Casio)? Podobają mi się zegarki z czarną tarczą, obowiązkowo chronometr (lubie jak mi się dużo dzieje na tarczy), skórzany czarny pasek. Widziałem kilka Lorusów, które mi się podobały i było znacznie tańsze.

 

Tak więc zapraszam do dyskusji i będę wdzięczny za wszystkie Wasze opinie.

 

Z góry dziękuję

   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak oficjalny sklep casio w polsce. Jest jedynie oficjalny dystrubutor tej marki w Polsce i jest to firma Zibi.

Jak chcesz ten zegarek kupić w najniższej cenie to polecam tego sprzedawcę i tą aukcje http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5689826904 kupując u niego dostaniesz taką samą 3 letnią gearancję Zibi jak w TimeTrendzie z możliwością przedłużenia jej do 6 lat .

Ewentualnie zaloguj się na stronie TT i tam po zalogowaniu się będziesz mógł wynegocjować cenę na ten model wklejając powyższy link z aukcji. Jak już Ci odpiszą i zaproponują taką samą lub atrakcyjniejszą ofertę to zamawiasz zegarek z odbiorem osobistym w wybranym przez siebie salonie TimeTrend w Polsce.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Nie wiedziałem, że istnieje możliwość oficjalnej negocjacji z Time Trendem, ale dzięki Twojemu komentarzowi już ją rozpocząłem. Mogę jeszcze uzyskać informację, dlaczego nie ma oficjalnego sklepu casio w Polsce? Kurde powiem szczerze to strona z mojego pierwszego linka wygladała na bardzo wiarygodną, wszędzie hasła Casio-Polska i autoryzowany sprzedawca. Rzeczywiście jak się wczytać to w opisie zegarka jest że będzie on posiadał hologram Zibi więc mam rozumieć, że jest to sprzedawca Zibi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wrzucił kolega GitBit to oficjalny sprzedawca z gwarancją zibi. Po zalogowaniu na stronie TT będzie lewnie tylko taniej o przesyłkę. Jeśli chodzi o gabaryty to dość duży zegarek więc lepiej przymierzyć. Wielkość od ucha do ucha (l2l ) to prawie 55 mm. Ja mam podobny nadgarstek i noszę takie zegarki. Jak chcesz coś innego obejrzyj na allegro aukcje sprzedawcy z linku GitBit. Jeśli chodzi o Lorusa to też dobra propozycja i chrono będzie można kupić za około 300-350 zł.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Dostałem na urodziny zegarek Casio EFR-539L-1A.

Chciałbym zamienić oryginalny skórzany czarny pasek na bransoletę. Znalazłem na Allegro następującą aukcję http://allegro.pl/oryginalna-bransoleta-do-zegarka-casio-promocja-i5645597391.html

Zapytałem sprzedawcę mailowo, czy oferowana bransoleta będzie pasować do wymienionego zegarka, i otrzymałem odpowiedź "Teoretycznie, bransoleta będzie pasować ponieważ zegarek EFR-539L-1A ma szerokość uszu 23mm".

Na kolejne pytanie co oznacza słowo "teoretycznie" nie otrzymałem już odpowiedzi, stąd pytanie do Was.

Czy bransoleta z linku faktycznie będzie odpowiednia. Nie zależy mi do końca na grawerze Edifice na zapięciu, więc nie poszukuję oryginalnej i dedykowanej danemu modelowi. Powinienem ją zamówić, czy nie i szukać dalej?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinna pasować a praktycznie mogą odstawac mocno maskownice i tą co pokazałeś to zwijanka od puszki po konserwiem


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinna pasować a praktycznie mogą odstawac mocno maskownice i tą co pokazałeś to zwijanka od puszki po konserwiem

Czy możesz w takim razie wskazać jakiegoś sprzedawcę w internecie, u którego mógłbym dostać dedykowaną bransoletę? Szukałem w sklepie Kraina Czasu, który przewijał się w paru postach na forum ale nie mają jej w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admof po pierwsze to nie to. Czytaj dokładnie. Na allegro jest do ef a nie efr ne będzie pasować.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, sorewicz. To wyedytuję żeby nie wprowadzać w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Napisałem maila do Krainy Czasu i są w stanie sprowadzić oryginalna bransoletę za 99 zł + przesyłka. Jedyny minus to czas oczekiwania w okolicach miesiąca. Jutro podjadę jeszcze do serwisu Time Trend, może mają krótsze terminy. W każdym razie jeżeli nie uda się szybciej, problem tak czy tak rozwiązany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminy TT takie same kolego  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.