Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Nowa edycja Warsztatów - rozważania

Rekomendowane odpowiedzi

8f9f14c4f7dd7ce0bc8e0048b00b1155_L.jpg
Pozwoliłem sobie na opublikowanie swoich rozważań na temat Warsztatów Zegarmistrzowskich.

Zapraszam do lektury: na Zegarki i Pasja

 

Władysław

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest dobry, rozważania słuszne. Ja mogę wypowiedzieć się o swoich oczekiwaniach odnośnie warsztatów. Osiągnęły wysoki merytorycznie poziom i chciałbym aby taki pozostał. Chciałbym poszerzać swoje niewielkie amatorskie umiejętności zegarmistrzowskie, wykorzystywane wyłącznie dla zaspokojenia własnej "próżności". Dla takich warsztatów jestem w stanie "oddać duszę". Wydaje mi się iż podnieść frekwencje może wcześniejsze ogłoszenie terminu i tematyki warsztatów, choć mogę się mylić bo dla mnie nie ma to większego znaczenia. Opuściłem trzykrotnie warsztaty od trzech lat, z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie wyobrażam sobie nawet faktu że niby warsztatów nie będzie?. Szacunek i podziw dla Organizatorów wykładowców za chęć podzielenia się z nami WIEDZĄ, a o poświęconym na to czasie nawet nie wspomnę.

Wielkie Dzięki, więcej PROSZĘ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.