Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rysqut

ZAPISY Sprzączka i koronka" czyli najciekawsze kompozycje paskowo zegarkowe.

Rekomendowane odpowiedzi

"Sprzączka i koronka" czyli najciekawsze kompozycje paskowo zegarkowe.

Szanowni Koledzy i Koleżanki
Mam przyjemność zaprosić Was do udziału we wspólnej zabawie !
Konkurs dedykowany jest dla zbieraczy i kolekcjonerów zegarków radzieckich, polskich oraz pozostałych produkowanych za "żelazną kurtyną". W konkursie mogą brać udział zegarki wyprodukowane przed 1992 rokiem.

1. Zapisy rozpoczną się 27.09.2015 i potrwają do godz. 17:00 02.10.2015. Chęć uczestnictwa potwierdzamy postem "deklaracją" w tym wątku.
Publikacja zdjęć i ankiet będzie miała miejsce po zakończeniu zapisów w specjalnym temacie w dziale radzieckim w subforum "Konkursy, pojedynki, rozrywka" -> "Konkursy" odnośnik do tematu znajdzie się w tym wątku!

2. Zdjęcie do poszczególnej rundy wysyłamy do mnie na maila [email protected]. UWAGA koniecznie podaj nick z forum oraz opisz w jakiej kategorii ma się ukazać dane zdjęcie (zdjęcia muszą być w takim układzie aby widoczna była cała tarcza i znaczna część paska. Zdjęcia nadgarstkowe niestety niemile widziane).

Kategorie w których będą oceniane zegarki i paski to:
1. Zegarek garniturowy (panie - elegancki)
2. Zegarek codzienny
3. Styl dowolny (dowolne wybrany zegarek)

Harmonogram:

I RUNDA
Wysyłka zdjęć do 02.10 do 17.00
02.10 ok. 18.00 publikacja zdjęć i ankiety. Zakończenie ankiety I rundy poniedziałek 05.10 o 19.00.
II RUNDA
Co do zasady nadsyłanie zdjęć do kolejnego etapu może nastąpić zaraz po publikacji ankiety odnoszącej się do rundy wcześniejszej

Od 02.10 do 05.10 godz. 19:00 wysyłanie zdjęcia do rundy II
05.10 ok. 20.00 Publikacja zdjęć i ankiety II rundy. Koniec głosowania czwartek 08.10 o 19.00

III RUNDA
Od 05.10 godz. 19:00 wysyłanie zdjęcia do rundy III
Czwartek 08.10 ok. 20.00 publikacja zdjęć do III rundy i ankieta, która potrwa do niedzieli 11.10 do godziny 19.00
W niedzielę o 20.00 ogłoszenie wyników


Proszę nie pisać postów w momencie publikacji zdjęć.
W ankiecie glosować mogą wszyscy użytkownicy forum. Wybrać można maksymalnie 3 zdjęcia w jednym głosowaniu.

Zwycięzcą zostanie osoba, której wynik łączny z 3 kategorii będzie najwyższy po zsumowaniu.
Dla zwycięzcy przewidziana drobna nagroda niespodzianka.

Nie wolno:
- przesyłać zdjęć nie wykonanych przez siebie
- przesyłać zdjęć nie swoich zegarków
- przesyłać zdjęć na których nie widać w wystarczającym stopniu paska lub zegarka.
- agitować na rzecz jednego zdjęcia/ uczestnika (namawianie do głosowania na konkretną osobę).
Można natomiast publikować komentarze wskazujące konkretne walory poszczególnych zdjęć.
Za naruszenie powyższych punktów grozi dyskwalifikacja
W ew. sprawach wątpliwych decyzję podejmuje organizator
ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE

 

Konkurs toczy się: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/125430-sprz%C4%85czka-i-koronka-czyli-najciekawsze-kompozycje-paskowo-zegarkowe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby się zapisać wpisz swój nick obok kolejnego numerka kopiując dotychczasową listę (o ile nie jesteś pierwszy) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

No nareszcie :) już się nie mogłam doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pierwszy :)

 

1. rk7000

 

Edycja

Jest to pierwsza taka inicjatywa w tym dziale - myślę że koledzy po chwili namysłu zapiszą się ochoczo - zabawa zapowiada się fajnie.

Na czas zapisów temat podpinam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

1. rk7000

2. fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista w tym momencie wygląda następująco:

1. rk7000
2. fankaDaktarina
3. jj.suharsky
4. Stach
5. daktarin
6. _Kwiatek_
7.D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez eye_lip
      Jakiś czas temu w związku z planowanym uruchomieniem sklepu internetowego "wyposażyłem się" w zabytkową maszynę do szycia, napędzaną oczywiście nożnie.
       
      Ma chyba ze 100 lat, ale po wielu testach i nasmarowaniu udało się zaimplementować odpowiednie ustawienia do szycia nawet bardzo grubej skóry. Robiłem nawet testy na 5mm grubym kruponie i daje radę.
       
      Główne przeznaczenie to szycie różnego rodzaju wizytowników itp. np. te które można zobaczyć w tle na pierwszym zdjęciu:
       

       
      ... ale też cienkie eleganckie szycie. Promaster to typowy sportowy nurek, ale ktoś zażyczył sobie cienki drobno szyty pasek, za to w nurkowej długości
       
      Tak to wyszło, boki robione liniarką, materiał to jucht barwiony ok. 3,5mm:
       

       

       

       

    • Przez T Atomicus
      Czy jest w praktyce jakaś różnica między rubber a silicone?
      Znaczy pomiędzy kauczukiem a silikonem.
      Mam oczywiście na myśli zastosowanie w paskach do zegarków.
    • Przez Re.Al.
      Witam wszystkich !
      To jest moje trzecie przywitanie , poprzednie wpisy gdzieś zaginęły w "boju"😉
      Przedstawię się jeszcze raz , mam na imię Aleksander i od pewnego czasu mam sporo wolnego czasu.
      Źle znoszą bezczynność, więc szukałem jakiegoś kreatywnego zajęcia .
      Do zabawy z paskami natchnęło mnie poszukiwania jakiegoś fajnego paska do mojego zegarka , jako że z igłą i nitką miałem do czynienia całe życie ( jestem z zawodu technikiem odzieżowym ) postanowiłem spróbować zrobić pasek własnoręcznie i tak zrodziło się moje hobby.
      Oczywiście sporo pasków wylądowało w koszu ,ale w końcu wydaje mi się, że mogę pokazać to co zrobiłem szerszemu gronu.
       
      Poniżej kilka próbek pasków , które zrobiłem dla siebie.
       
      Będę wdzięczny za wszelkie komentarze , sugestie i konstruktywną krytykę od ludzi  bardziej doświadczonych i będących na tym forum od lat .












    • Przez zodiak7
      Witam. 
       
      Robienie pasków zegarkowych to jedno z moich wielu hobby.
      Pierwszy pasek  powstał parę lat  temu i od tego czasu powstają kolejne.
      Lubię robić paski w stylu vintage , które mają swój urok i charakter , choć klasyczne formy też nie są mi obce.
      Poniżej możecie zobaczyć moje własne projekty , jak i paski  wykonane na zamówienie.
       
       
       
      vintage , ciemny koniak , 22 mm

    • Przez d_box
      Postanowiłem uszyć swój pierwszy pasek do zegarka ze starego paska do spodni. Co do warsztatu to skromny nóż do tapet, szpikulec, igły, suwmiarka i linijka.
       
      Jak wam się podoba i co trzeba poprawić następnym razem.
       
       


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.