Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bklak

Jak otworzyć ten dekiel?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam problem z otworzeniem tego dekla. Zegarek wiele ostatnich lat przeleżał w szafie i chciałbym go otworzyć, ale nie mogę tego zrobić (korzystam z nożyka do dekli). Próbuje jakoś to podważyć, ale ani drgnie. Siłować się z nim dalej, czy są inne metody na tego typu dekle?

post-82958-0-50580400-1443456162_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na zaklejony brudem

Weź wilgotną szczotke do zębów i wyczyść ten syf- może puści


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na zaklejony brudem

Weź wilgotną szczotke do zębów i wyczyść ten syf- może puści

 Wyczyściłem, siedzi twardo... Nie chce zarysować koperty, znasz może jakieś inne metody jak z tym sobie poradzić? Byłoby spoko gdyby nie było miejsce do podważenia w zagłębieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w podobnej sytuacji - napsikałem wude40 do zakrętki i pędzelkiem dookoła dekla naniosłem specyfiku, odczekałem trochę i ... trach odejszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nożyk z cienkim szpicem - na krawędź daj chusteczkę - śmiało bez obaw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Gość
    • Przez Topaz
      Przeszukiwałem FORUM i nie znalazłem jednolitego tematu, dlatego zakładam taki wspólny wątek (proszę o Administratorów ewentualne o skorygowanie/zamknięcie wątku).
       
      Spotykam się coraz częściej z zegarkami, głównie z mińskiej fabryki Łucza, oznaczonymi "сделано в Беларуси".
       
      Sądzę, że umieszczanie ich w wątkach o zegarkach radzickich czy rosyjskich jest błędem. Oddajmy sprawiedliwość naszemu sąsiadowi i pokazujmy jak się rozwija białoruski przemysł zegarkowy.
       
       
      Dla zachęty i rozpoczęcia dyskusji pokazuję takiego kwarcowego Łucza:
       
       

    • Przez Zeno
      Będę w kwietniu przejeżdżał przez Grodno i planowałem kupić tam miejscowy zegarek. Jak żona się tym dowiedziała, obejrzała go i kazała sobie kupić taki sam, tylko z logiem World of Tanks.  Lubi zegarki, gra w czołgi, nie jest złą żoną, więc spełnię jej życzenie.
       
       

       
       
      I teraz pytanie:
      Znacie jakiś sklep w Grodnie, w którym sprzedają Łucze?
      Wiecie, jak zrobić - zamówić przez Internet? - żeby dostarczyli ten model do sklepu?
       
      Googlowałem, ale bez rezultatu
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.