Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Jaeger-LeCoultre Geophysic True Second i Universal Time [video, ceny]

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa modele - jeden z komplikacją skaczącej sekundy, a drugi z funkcją wskazania czasu w 24 strefach czasowych - dołączą do kolekcji klasycznych zegarków Geophysic. Zasilą je całkowicie nowe mechanizmy.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Second piękny w swojej prostocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Second piękny w swojej prostocie

Zwłaszcza ten w stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, nie dość, że Omega wypuściła pięnego Globemaster to jeszcze JLC z niesamowitym Geophysic! No, no... Rok ciekawych zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo... super :) - dla mnie pobili Omege Tresor w swojej prostocie i bez namyslu teraz wiem co bym wybral z klasykow B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Noooo... super :) - dla mnie pobili Omege Tresor w swojej prostocie i bez namyslu teraz wiem co bym wybral z klasykow B)

 

Ja też wiem co bym wybrał - PP Calatravę Ref. 5227 w białym złocie. Dla mnie to jest ideał zegarka klasycznego :). Nowe Geophysic wyglądają nieźle, ale na mnie dużego wrażenia nie zrobiły. Może gdybym zobaczył te zegarki na żywo, to zmieniłbym zdanie. Na tę chwilę odbieram je dość neutralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales chyba tylko o tym, ze 60 a 90tys pln, to spora roznica, aby moc porownywac te dwa modele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Zapomniales chyba tylko o tym, ze 60 a 90tys pln, to spora roznica, aby moc porownywac te dwa modele :)

Nie porównuję ich tylko wskazuję na swój subiektywny wybór. Oczywiście w praktyce nie będzie miało to miejsca, bo typowe zegarki klasyczne (garniturowe) zostawiłem wraz ze sprzedażą Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuję ich tylko wskazuję na swój subiektywny wybór.

Oczywiscie - tylko zacytowales mnie, a ja pisalem o swoim wyborze miedzy zegarkami porownywalnymi cenowo a Ty wystrzeliles z grubej rury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.