Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rysqut

"Sprzączka i koronka" czyli najciekawsze kompozycje paskowo zegarkowe.

Rekomendowane odpowiedzi

W tej rundzie już nie jest tak łatwo wybrać :)

Muszę zadać pytania pomocnicze - organizator nie zabraniał. 

 

 

Nightdream - powiedz że nosisz ją na pasku a kajdan tylko na potrzeby konkursu założyłeś :) (lubię bransolety w zegarkach do noszenia więc masz mój  głos :)  )

Kwiatek - nurek z podkładką? Dobrze że to taki nurek "szuwarowy"  :rolleyes: ( Super zestaw :)  )

Daktarin  - to zielone do zegarka to kupione czy sam robiłeś i jeśli tak to  czy jest w tym brokół?  :D ( Nie jest to też zestaw codzienny ale lubię olimpijskie :)  głos dla Ciebie )

 

No więc nie mam do niej paska i cały czas tkwi na oryginalnej bransolecie, która do tej koperty moim zdaniem pasuje najbardziej :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

baaardzo fajnie!...  :)

 

mój głos na fankę, Kwiatka i D@dika

 

gratuluję wszystkim uczestnikom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegarkiem codziennym jest zegarek do tyrania czyli taki nie gniotsa nie łamiotsa - te kryteria spełniają trzy

Najbardziej trafia do mnie jako codziennego Wostok Dadika taki zegar drwala  :)

Jako drugi Prim Kwiatka kwiatkowskiego na fajnym pachu 

Jako trzeci Sława Nocnychmarzeń bo pancerny z wyglądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... ładnie Panie i Panowie! Oddałem swoje głosy... hmmm może i "podkarmiając" rywali, ale szczerze ;-)

Co do nurka na co dzień, to mam szczęście dłubać w branży IT i sami wiecie jak to w IT CROWD. Dress code rzadziej mnie dotyczy ;-) Siedzę sobie i "administrkuje" w czym mam ochotę. Od koszuli do sweterka. W ten sposób mogę eksploatować całe zasoby zegarkowe ;-)

 

Gratuluję wszystkim fajnych kompozycji!

pozdrawiam branzowo z QA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc nie mam do niej paska i cały czas tkwi na oryginalnej bransolecie, która do tej koperty moim zdaniem pasuje najbardziej :P

No i za to dałbym Ci drugi głos ale nie można  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Daktarin - to zielone do zegarka to kupione czy sam robiłeś i jeśli tak to czy jest w tym brokół? :D ( Nie jest to też zestaw codzienny ale lubię olimpijskie :) głos dla Ciebie )

Kupione razem z zegarem. Za złotych czasów PRLu takie plastikowe paski były chyba dość popularne... Choć chyba w bardziej stonowanych kolorach

Zgadzam się Roman - na codzień ten zegarek też by do końca nie pasował... Ale ten urok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja spełniłem swój obywatelski obowiązek.

d@dik- Twój zestaw to synonim zegarka na co dzień, dla ludzi niepracujących w garniturach. Praktyczny i wytrzymały w połączeniu z paskiem jak mniemam hand made.

rk7000- zestaw propagandowy jak się patrzy,  Władimir Iljicz Uljanow na pewno byłby dumny :D.

daktarin- zestaw pasuje do siebie, można kłócić się co do jakości paska, ale do zestawu sportowego bardziej moim zdaniem pasuje taki pasek,aniżeli  skórzany.

Oto moje podium.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Oczekiwałam, że ta runda będzie miała jednak ciekawsze kompozycje.

Roman - muszę wyróżnić tutaj zestawienie świetne, ale to dla mnie absolutnie nie jest zegarek na codzień.

 

Mój głos leci do D@dika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava Nightdreama  na kajdanie to mój faworyt w tej rundzie.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oddałem m.in. głos na Wostoka JaroslawJerryEsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. rk7000
2. fankaDaktarina
3. daktarin
4. _Kwiatek_ 

5.D@dik

6. Jaroslaw Jerry Esowy

7. Wojciech1500
8. Nightdream

Osoby wyboldowane nie przesłały jeszcze zdjęcia do 3 rundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oddałem m.in. głos na Wostoka JaroslawJerryEsow

To jest ankieta publiczna i każdy może zobaczyć kto na kogo głosował. Twojego głosu na Jarosława niet. Sprawdź, pewnie  pomyłka w glosowaniu ale to da się naprawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega oddał już trzy głosy - dla jarosława zabrakło  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega oddał już trzy głosy - dla jarosława zabrakło  :P

Poprawiłem, otwierałem przeglądarkę na smartfonie  :angry: i się źle kliknęło. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ankiety 2 Rundy

1. D@dik

2. _Kwiatek_

3. Nightdream

4. rk7000

5. fankaDaktarina

6. daktarin

7. Wojciech1500

8. Jaroslaw Jerry Esowy

Wyniki całkowite po 2 rundach
1. D@dik
2. _Kwiatek_
3. daktarin
4. rk7000
5. fankaDaktarina
5. Nightdream
7. Wojciech1500
8. JaroslawJerryEsowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze big001 coś się pomyliło i zaznaczył 5 opcji... wyniki zostaną skonfigurowane (niestety wszyscy na których w tej rundzie kolega oddał głos będą mieć odjęty 1 pkt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III RUNDA - STYL DOWOLNY
kolejność według zgłoszeń

rk7000
WPjmr6A.jpg

 

fankaDaktarinaZ5v3djc.jpg

 

Daktarin
Heyc1ir.jpg

 

_Kwiatek_

n7dtuHo.jpg

 

D@dik
v45J3NH.jpg

 

JaroslawJerryEsowy
bn0TdNH.jpg

 

Wojciech1500
14DdphI.jpg

 

Nightdream
nssmTpF.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman...fantastyczny klimat :) Gratuluję.

Marlena...Zaria z tym paseczkiem - PIERWSZA LIGA!!!

Marcin...żeby nie było, że po rodzinie rozdzielam głosy ;) Ale Czajka fantastycznie się komponuje na niebieskim pasku. Poza tym, do tej pory miałem dylemat co do swojej zapiąć :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JaroslawJerryEsowy - dobra kompozycja :) jakby nie było styl dowolny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tu Panie i Panowie jest obłęd! Może ktoś wstawić słabe zestawienie żeby było łatwiej?Wszyscy na podium!!! :wub: :wub: :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMmmmm no to dzisiaj faktycznie trudniej 

Dla mnie numer 1- Roman i jego staruszek , fajna kompozycja  :)

Numer 2- Mołnia Dadika nosiłbym jak nic z podwiniętym rękawem nawet w zimie  ;)

Numer 3- Ałmaz Kwiatka - piękne zdjęcie piękny stan  B)

 

Zdjęcia pozostałych REWELACJA  !!!! 

Jaroslaw i Wojciech aranżacja zdjęć naprawdę po Radziecku tu zdecydowanie WYRÓŻNIENIE !!!

Fotka Nightdream-a wręcz katalogowa ale ja w takim bym nie wyskoczył (bał bym się  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pudło tego zestawienia:

3. Nightdream - mam podobną Czajkę i wiem, że to zegarek tak oryginalny, że ciężko wyeksponować jego walory... ale Tobie się udało...

2. D@dik - nie jestem fanem takich pasówek, ale ten pasek świetnie oddaje klimat vintage... Trzeba mieć do niego sporą łapkę żeby to ładnie wyglądało...

1. Wojciech1500 - Wojtek wreszcie świetne zdjęcie... z autkiem w tle... świetny pasek i świetny Komandir... Gratki!!  Niewątpliwy numer 1 w tym zestawieniu.

 

Nagroda publiczności dla Romana... za całokształ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba najtrudniejszy wybór w tej rundzie, bo piękne zdjęcia. Musiałem mocno skupić się na temacie przewodnim konkursu, by wytypować trzy pozycje, na które zagłosowałem. A mój głos jest taki: 1) arbuz Nightdreama, 2) zaria fanki, 3) czajka daktarina. Gratuluję pięknych, klimatycznych zdjęć.

 

Wszystkim uczestnikom gratuluję ślicznych zegarków i wspaniałej inwencji. I oczywiście... liczę na kolejne fascynujące zabawy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Francua
    • Przez christ0ff
      Witam.
       
      Poszukuję paska gumowego do zegarka Ball Engineer Hydrocarbon Submarine. Nowy lub używany.
       
    • Przez Wisnia_Daniel
      Cześć.
      Rozglądam się za kolejnym zegarkiem, czymś na brązowym pasku z niebieską tarczą i okrągłą kopertą, bo takiego jeszcze nie mam i mi się podoba ten styl. Będzie to dodatek do luźnej stylizacji, jakiejś grubszej koszuli, swetra albo bluzy, bardziej jesienno czy zimowo. Zeppek pasuje do opisu ideolo, powoli przymierzam się do finalizacji tej zachcianki, jednak mam lekkie obawy, bo widzę kilka mankamentów. 
      Rozmiar - 43, duży, możliwe że za duży. U mnie w nadgarstku 16.5, w szczycie bliżej 17
      Grubość - 13 mm, no też kawał żelaza
      Mechanizm - automat od Miyoty, 82S7. Nie będę go nosił codziennie, mam inne zegarki, więc może praktyczniejszy będzie kwarc 
       
      Mam Seiko chrono 43 mm, Alpine pilota 42 mm i noszą się znośnie, choć to już dla mnie limit. Tu bym celował w coś do 40 mm, bo niżej pokazany gagatek nie ma za dużo mięsa na kopercie i o taki styl mi właśnie chodzi. 
       
      Biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham Państwa. 
      Jakie inne propozycje przychodzą Wam do głowy? 
      Nie mam specjalnych wymagań co do kraju pochodzenia, budżet podobny do tego za Zeppka (wiadomo, że będą propozycje za więcej, pytanie o ile więcej). Pusta tarcza też mnie nie kręci, na tym coś się dzieje i w podobnym klimacie szukałbym alternatyw. Szkiełko oczywiście wypukłe, jak w modelu wyjściowym. 
      Jeśli ktoś ma ochotę zabrać głos, to już mu jestem wdzięczny. 
       
      To opisany wcześniej model. Zeppelin New Captain's Line ZE-8662-3
    • Przez Robert39
      Cześć. 
      Co sądzicie o paskach z linii Hirsch Capitano? Jakość tych pasków warta jest ich ceny? 
      Dla przykładu :
      https://dolinski.pl/pasek-hirsch-capitano-pomaranczowy/?variation_id=29164
       
      https://dolinski.pl/pasek-hirsch-capitano-czarny-pl-6/?variation_id=29157
       
      Ktoś z Was widział je na żywo, dotykał lub użytkuje?   
       
       
       
    • Przez Big_luk
      Cześć,
       
      Właśnie znalazłem na półce stary zegarek calypso. Zegarek z czasów jak ich ceny zaczynały się od 250zł. Ciągle sprawny :)!
      Ale brakuje mu paska. Diabelski to pasek jest o zaiście paskudnym mocowaniu i wycięciach
       
      Szerokość od strony koperty: 33mm
      mocowanie jest na bolec /trzpień na całej długości




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.