Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Glashütte Original - The Sixties Iconic Collection

Rekomendowane odpowiedzi

e53c2c9f4d6761de9122d72eac64a0cc_M.jpg
Czasomierze niemieckiej marki Glashütte traktowane są w naszym kraju przez wielu miłośników zegarmistrzostwa ze szczególną estymą oraz sentymentem. Wynika to m.in. z faktu, iż zegarki te były w latach 60’, 70’ i 80’ ubiegłego wieku łatwiej dostępne w Polsce, niż chociażby produkty szwajcarskich przedsiębiorstw, oraz – a może przede wszystkim…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ktoś doceni takie posunięcie GO. Dla mnie to wymyślili cudaki, które mi się nie podobają. Wolę dotychczasowe wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje daty i byłoby ok.

 

To fakt, jak na tej klasy markę, to modele te są dość ubogie w funkcje :)

 

...ale tu głównie chodzi o niepowtarzalny styl, powrót do historii i funkcjonalność, a nie multum-funkcji.

 

Za to w środku pracuje "manufakturowy mechanizm Glashutte kaliber 39-52..."

 

Dokładnie tak : http://www.glashuette-original.com/collection/the-4-pillars/calibre/39/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat daty brakuje .

 

Czytając różne komentarze, które już dotychczas się pojawiły apropos tych modeli, to Twoje zdanie podziela bardzo wiele osób.

Tym bardziej, że zegarek kosztuje około 26 tys zł... więc jak za "golasa" to całkiem sporo...niemniej wielu marzy o tych modelach, ja sam bym taki chciał :)

 

C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście brak daty nie dyskwalifikuje tego zegarka , tylko wg. mnie z datą byłby kompletny.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.