Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Szkiełko szafirowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zakupiłem ostatnio taki oto zegarek i mam pytanie czy byłby jakiś problem wymiany szkiełka mineralnego na szafir.w tym zegarku jest szkiełko mineralne i przyjrzawszy się dokładnie podróżnymi kątami przy świetle mozna dojrzeć malutkie skazy choć normalnie tego nie widać ale ja jestem perfekcjonista i wszystko musi być git.I czy lepiej dać tam szafir czy zwykłe szkiełko .Szafir jest droższy ale mi się nie spieszy.I trzecie pytanie czy tam jest szkiełko jakieś specjalne do tego modelu czy jakiś standart czy u zegarmistrza wymienię to bez problemu oczywiście jak takie będzie miał na stanie....Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stanie to raczej zegarmistrz nie będzie miał. Będzie trzeba zamówić. Jest to sprawa do załatwienia bez większych problemów. Tylko znajdź dobrego zegarmistrza. Bateryjkarz nie będzie nawet wiedział o czym mówisz ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stanie to raczej zegarmistrz nie będzie miał. Będzie trzeba zamówić. Jest to sprawa do załatwienia bez większych problemów. Tylko znajdź dobrego zegarmistrza. Bateryjkarz nie będzie nawet wiedział o czym mówisz ;)

Dzięki.Też tak po cichu myślałem że nie powinna to być skomplikowana sprawa ale tak do końca nie byłem pewny.Popytam u zegarmistrza co jak i za ile i będę działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znac jak to wyszlo i jakie koszta bo mam podobna invicte i tez zastanawiam sie nad szafiremz AR

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znac jak to wyszlo i jakie koszta bo mam podobna invicte i tez zastanawiam sie nad szafiremz AR

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Byłem popytać u zegarmistrza i nie ma problemu tylko musi pomierzyć i zamówić .Szafir to ok150zł bez lupki ale czekam na wypłatę i potem będę dalej działał.Nie wiem czy dać z lupką czy bez ?A zapomniałem popytać o ten AR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się już wymienić? To szkiełko, które zamówisz raczej nie będzie miało AR


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem na zwykłe(ponoć nie można szafirowego wstawić) w katowicach ale bez lupki.I jest ok.Stare jest odzyskane i jak mnie kiedyś najdzie to dam go wypucować i znowu wstawię aby był orginał.Chociaż nie wiem czy nie zrobiłem tego pochopnie ale jest git. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, które masz teraz to i tak na pewno szkło mineralne więc nie jest źle. Pomyśl, że 50 lat temu w każdym było szkło plastikowe :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, które masz teraz to i tak na pewno szkło mineralne więc nie jest źle. Pomyśl, że 50 lat temu w każdym było szkło plastikowe :)

Teraz mam zwykłe szkiełko(nie szafirowe) bez lupki.A te z lupką orginalne mam schowane na czarną godzinę.Jakby mnie naszła sprzedaż tego zegarka co nigdy nie wiadomo co we mnie siedzi :)  to kupiec będzie miał dwa szkiełka.Jak będę znowu w katowicach to dam go wypolerować bo u mnie żaden zegarmistrz tego nie zrobi. :(Ale zegarek jest super i bez tej lupki.Ponoć można ją nakleić ale na co mnie to jeszcze wzrok mam dobry a i tak na datownik nie patrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś filmik na youtubie jak naklejają lupke ale nie mogę teraz znaleźć


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.