Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

O masz. No o to mi chodziło ale to działa ? Czy tylko taka ściema ?

 

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Mam działającego, i zawsze mi się wydawało, że to lekka ściema :) Fazy napewno działają przy kręceniu koronką. Aż z ciekawości sobie sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem w ręku Rakietę kwarc z tymi księżycami i tam jakoś zbyt szybko kręciła się ta tarcza jak na miesiąc, to zadecydowanie pokazuje dzień / noc

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zdecydowanie zegarek 24 godzinny, tak jak Rakieta, człowiek zamknięty na okręcie podwodnym, będzie wiedział czy jest 2 rano, czy po południu. Jak mu bateria nie wysiądzie. :D

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i pokazuje ale ciekawe czy to rzeczywiście w rytmie 12 godzinnym czy jak się podoba. Mój węgierski znajomy zdobył taka NOS i tez mu nie działa. Ładnie to podsumował : Tricky Russians :D

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zdecydowanie zegarek 24 godzinny, tak jak Rakieta, człowiek zamknięty na okręcie podwodnym, będzie wiedział czy jest 2 rano, czy po południu. Jak mu bateria nie wysiądzie. :D

W Rosji moze miec to bardziej powszechne zastosowanie. Po kilkudniowej imprezie czasami trudno jest okreslic, czy czlowiek sie ocknal w dzien, czy w nocy. :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rosji moze miec to bardziej powszechne zastosowanie. Po kilkudniowej imprezie czasami trudno jest okreslic, czy czlowiek sie ocknal w dzien, czy w nocy. :)

 

No tak, nie wziąłem tego pod uwagę, jak się wypije to się też ściemnia. :D

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa - a w Polsce to inaczej jest generalnie :rolleyes:

Ale takie stereotypowe myślenie to standard tak, że spoko B)

W Rosji jest to przydatne, bo sięga dalej na północ niż Gdańsk i białe noce są tam normalne, budzisz się i nie wiesz czy 3 AM czy PM?

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak budzisz sie i nie wiesz czy 3.00 Am czy Pm to w każdej strefie czasowej znaczy, że za dużo wypiłeś. 

Tak, że pij i patrz  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak budzisz sie i nie wiesz czy 3.00 Am czy Pm to w każdej strefie czasowej znaczy, że za dużo wypiłeś.

Tak, że pij i patrz :ph34r:

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam działającego, i zawsze mi się wydawało, że to lekka ściema :) Fazy napewno działają przy kręceniu koronką. Aż z ciekawości sobie sprawdzę :)

Sprawdziłem, działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi. W sobotę i w niedzielę w Łodzi organizowane są dwa odrębna "przedsięwzięcia" związane z zegarkami. Czy to jedni robią drugim na złość, czy jakaś nowa moda, a może da się i w jednym i w drugim uczestniczyć. Wybieram się na weekend do Łodzi i zastanawiam się co wybrać. Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje poza tymi ze stron internetowych? Ktoś może coś polecić?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi. W sobotę i w niedzielę w Łodzi organizowane są dwa odrębna "przedsięwzięcia" związane z zegarkami. Czy to jedni robią drugim na złość, czy jakaś nowa moda, a może da się i w jednym i w drugim uczestniczyć. Wybieram się na weekend do Łodzi i zastanawiam się co wybrać. Ma ktoś jakieś dodatkowe informacje poza tymi ze stron internetowych? Ktoś może coś polecić?

 

Też próbowałem się tego dowiedzieć m. in. tutaj:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/166921-festiwal-aurochronos-29-30-września-łódź/#entry2365042

 

Nie wiem czy na złość - nie zdziwiłbym się, że jest to zamierzone, żeby do Łodzi ściągnąć jak najwięcej pasjonatów. Aurochonos to bardziej miejsce dla nowych zegarków, niezależnych producentów. It's all about watches rozumiem bardziej jako wystawę kolekcjonerów, zegarmistrzów. Podobno będzie też można coś kupić. 

 

Ktoś na FB pisał, że imprezy są oddalone od siebie o 1,5 km, więc można wpaść na obie. Wiadomość do sprawdzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu Panowie postanowili zorganizować wspólną imprezę „zegarkową”. Jak to u nas zanim zorganizowali pokłócili się o formę. Tak powstało rok temu podwójne wydarzenie. Zdaniem orgaznizatorow oba „festiwale” były udane. W tym roku jest druga odsłona. I ja jadę żeby zobaczyć jak to wyglada. A potem napiszę

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yorki jedziesz z kimś?

Może jest jedno miejsce?

Ktoś z Wawy jedzie i ma miejsce?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób dodajecie tutaj zdjęcia?

 

Zauważyłem, że moje z darmowych hostingów znikają i szukam innej opcji na wstawianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwygodniej przez tapatalka, ewentualnie jak nacisniesz "wiecej opcji" to pojawia się opcja załączania zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam, tylko wieczorem muszę wrócić. Planowałem jechać PKP.

Łukasz a na Litwę ze mną w piątek Jedziesz?

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli udałoby się złożyć 4 osobową ekipę to może i ja bym pojechał. Służę autem jak coś.

 

Wysłane z mojego Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwygodniej przez tapatalka, ewentualnie jak nacisniesz "wiecej opcji" to pojawia się opcja załączania zdjęcia

 

Dzięki, spróbuję przez to załączanie zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na moje żale :(. Coraz częściej zdarza mi się tłumaczyć ludziom, że nie każdy radziecki zegarek można kupić za „stówkę max” i jest to bicie głową w mur :(.

 

Na FB jest wystawiona Slava medyczna - nie moja - stan ładny, cena 1050 zł - wiadomo zawsze lepiej napisać trochę więcej, żeby było z czego targować - a tam święte oburzenie i komentarze, ze to szukanie frajerów i ze ktoś taka miał i sprzedał duuużo taniej.

Z ciekawości przejrzałem ile takich jest na ebay - nie wisi ani jedna.

Załamka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.