Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Czy robiąc zakupy z UE też płaci się cło?

Nie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup zegarka Komandirskie z serii 21 i zastanawiam się czy mechaniczny zegarek za ok 130zł ma wogóle realne szanse działać. To, że chrom na kopercie się wytrze to zrozumiałe, pasek planuje wyrzucić do śmieci więc jego jakość mi lata. Pytanie czy jest szansa, że mechanizm nie będzie wymagał wizyty u specjalisty od razu po wyjęciu z pudełka i czy posłuży "jakiś czas".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja następująca:

Zamówiłem przez stronę Loombardu zegarek. Zapłaciłem przelewem i do dziś dnia nie mam paczki. Po korespondencji z Loomabrdem okazuje się, że wysłali przedmiot na adres gdzie nie mieszkam od lat dwunastu. Skąd wzięli stary adres? Z przelewu. Pytam się grzecznie to po co adres do wysyłki podawany przy zakładaniu konta na ich stronie? Loombard nie wie. Korespondencja z nimi doprowadza mnie do fizycznego bólu.

Mieliście podobną sytuację?

Może ktoś podpowie co robić?

Gwoli podpowiedzi: nie ma komu odebrać przesyłki z poczty, sam nie pojadę mam 400 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja następująca:

Zamówiłem przez stronę Loombardu zegarek. Zapłaciłem przelewem i do dziś dnia nie mam paczki. Po korespondencji z Loomabrdem okazuje się, że wysłali przedmiot na adres gdzie nie mieszkam od lat dwunastu. Skąd wzięli stary adres? Z przelewu. Pytam się grzecznie to po co adres do wysyłki podawany przy zakładaniu konta na ich stronie? Loombard nie wie. Korespondencja z nimi doprowadza mnie do fizycznego bólu.

Mieliście podobną sytuację?

Może ktoś podpowie co robić?

Gwoli podpowiedzi: nie ma komu odebrać przesyłki z poczty, sam nie pojadę mam 400 km.

Odeślą im jak nie będzie odebrana to niech wyślą tam gdzie trzeba na swój koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróci paczka do nich tak jak kchrapek napisał. Zaktualizuj sobie też dane kontaktowe w banku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!


Najgorsze jest to, ze Loombard upiera się, ze wszystko jest OK. I, że oni wszystkiego dopilnowali. To mnie najbardziej drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się: kupiłem oliwę do zegarków u Chińczyka. Po dłuższym oczekiwaniu przyszła przesyłka. "Oliwa" ma taką konsystencję, że ciągnie się "do nitki", jak karmel czy coś. Tak że nie polecam takich zakupów na Ali :) 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Kubica na Verva Street Racing w Gdyni. Swoją drogą dziwna decyzja organizatorów o założeniu banerów wzdłuż całej trasy przejazdu i uniemożliwienie oglądania szerszej publiczności. Wstęp na imprezę był wolny ale miejsc "widokowych" stosunkowo niewiele. 932cad4fe7de538b01c3bb67775492fd.jpg4ba8964333f176b79a35a4e322bdf491.jpg

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z banerami faktycznie dziwna sprawa. Jednakże cała impreza była dosyć dziwna.

Kierowca Williamsa jeżdżący bolidem Lotusa-Renault z 2013 roku bo podobno Team nie ma sprawnego bolidu pokazowego.

Drugi kierowca teamu nie przybył bo podobno się pochorował. Dużo tego podobno.

Chyba zaiskrzyło na linii RK/Orlen - Williams.

Jednakże zazdraszam możliwości posłuchania na żywo starej dobrej V8-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zbliżają się moje urodziny i chciałbym kupić zegarek, który jest moim równolatkiem. W jaki sposób szukacie takich czasomierzy? Zależy mi na październiku 89'.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zbliżają się moje urodziny i chciałbym kupić zegarek, który jest moim równolatkiem. W jaki sposób szukacie takich czasomierzy? Zależy mi na październiku 89'.

Pozdrawiam

 

W tych latach zegarki miały paszporty. O ile taki się zachował, to będzie można dokładnie (co do dnia) ustalić datę produkcji. Tych zegarków z kompletem dokumentów jest nadal sporo.

Dla nas starszych ;) to trudniejsze zadanie. W latach 50-tych daty były wybite na werkach (ale z oznaczeniem kwartału i roku produkcji, więc trudniej ustalić miesiąc) i były dodatkowo bileciki. Później (lata 60 i 70-te) też były paszporty ale już bez bicia daty na werkach. Papiery sprzed 50, czy 60 lat w komplecie z zegarkiem zachowały się wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach, stąd ciężko ustalić dokładnej daty produkcji (szczególnie zegarków bez bitej daty na werkach).   


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zbliżają się moje urodziny i chciałbym kupić zegarek, który jest moim równolatkiem. W jaki sposób szukacie takich czasomierzy? Zależy mi na październiku 89'.

Pozdrawiam

Tak dokładnie z miesiącem to chyba tylko Seiko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jak się mylę ale wydaje mi się że najłatwiej z 89 trafić rakiety big zero, multikalendarz albo 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przechadzka po Pradze. Nie powiem było na czym oko zatrzymać. Szczególnie długo Moskwę podziwialem, tak ładnej nie widziałem. Chętnie bym przygarnal kilka zegareczkow, lecz ceny nie były konkurencyjne

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

WOW gdzie to znajdę?? Chętnie obejrzałbym na żywo Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy osoba która wygra licytację na allegro może zapłacić przez allegro ratami - allegro daje możliwość zakupu na raty jak to kupujący ma załatwić? przed zakupem czy po?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy osoba która wygra licytację na allegro może zapłacić przez allegro ratami - allegro daje możliwość zakupu na raty jak to kupujący ma załatwić? przed zakupem czy po?

Chyba tylko w opcji "kup teraz" mogą być raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w opcji "kup teraz" mogą być raty.

No chyba tak - ciekawe czy po zakończeniu licytacji jest możliwość takiego zakupu - wtedy cena jest już ustalona

Ktoś tam coś chce i nie wiem jak mu pomóc

Dzięki bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później już nie może, musi być od początku opcja rat. Wybierając przekierowuje cię na stronę banku i cała procedura przeprowadzenia wniosku ratalnego. Dopiero jak jest zgoda banku to dopiero wtedy dokonuje się sprzedaż na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli musi to być od początku Kup-Teraz bez licytacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy był rosyjski zegarek kieszonkowy o nazwie "Jubileuszowe" albo podobnie? Widziałem coś takiego, napis był częściowo nieczytelny, początek na pewno na "ju" a dalej nie wiem. Czyja to była produkcja? Coś wartościowego w sensie unikatowości?

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy był rosyjski zegarek kieszonkowy o nazwie "Jubileuszowe" albo podobnie? Widziałem coś takiego, napis był częściowo nieczytelny, początek na pewno na "ju" a dalej nie wiem. Czyja to była produkcja? Coś wartościowego w sensie unikatowości?

 

Gdzieś kojarzę Jubliennyje .... Ale nie mogę odszukać. A może chodzi o Zlatoustowskij, Czystopolski Czasowyj Zawod albo Saljut? 

 

Edit. Kris miał/ma, ale to naręczny. Mega rzadki zegarek

post-88672-0-48415500-1567413053_thumb.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie jakieś fajne stronki z używanymi częściami do samochodów? Nie mogę znaleźć kierunkowskazu z lusterka do mojego ceeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.