Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Tylko ja nie wiem czy tak mogę kogoś zegarki bez pozwolenia wrzucać do kalendarza?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaał....coś dla takich jak my globtroterów. A jaka fajna strona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda. Też się kiedyś natknąłem na podobne 'nie wiadomo co'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że czas nadsyłania zdjęć do kalendarza nieubłaganie zbliża się do końca. Wszystkim, którzy jeszcze się wąchają chciałbym przypomnieć, że czas nadsyłania zdjęć skończy się jutro o 20:00. Zapraszam. Jeśli są wątpliwości co do tego gdzie przesłać zdjęcia. Piszcie do mnie na priv. Podam maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś chiński szajs udający Komandira który był w sprzedaży z jakąś gazeta czy coś podobnego.

 

Niby angielski na baterię, możecie sobie go kupić w bunkrze dowodzenia na Helu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale combo :o

 

Pewnie w mocno zawyżonej cenie....? Bo ja od dawna szukam takiego złotego ringu z przyzwoitymi indeksami.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak obraz jakiegoś impresjonisty :D

 

attachicon.gifZrzut ekranu 2019-12-15 o 22.07.51.png

 

Nawet na płótnie. Aż się zastanawiam, czy to nie jest okazja https://www.ebay.pl/itm/POLJOT-AUTOMATIC-30-JEWELS-MENS-WRISTWATCH-MOVEMENT-FOR-PARTS-OR-SERVICE-USSR/174125501250

 

Dziwne, te tarcze zazwyczaj ładnie się trzymały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie, ale zastanawia mnie co to za logo. Do tej pory myślałem, że to stare logo sławy, ale dziś zauważyłem je też na mechanizmie starta. Czego to dokładnie jest logo?

 

post-108248-0-04133300-1576530768.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem, to logo Drugiej Moskiewskiej Fabryki Zegarków. Tam produkowane były Sławy, dlatego logo kojarzy Ci się z tą marką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że czas nadsyłania zdjęć do kalendarza nieubłaganie zbliża się do końca. Wszystkim, którzy jeszcze się wąchają chciałbym przypomnieć, że czas nadsyłania zdjęć skończy się jutro o 20:00. Zapraszam. Jeśli są wątpliwości co do tego gdzie przesłać zdjęcia. Piszcie do mnie na priv. Podam maila.

Wiadomo coś? Zdaje się, że temat kalendarza został zlikwidowany. Czy to oznacza to, że nic z tego w tym roku nie będzie?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odpowiem, to logo Drugiej Moskiewskiej Fabryki Zegarków. Tam produkowane były Sławy, dlatego logo kojarzy Ci się z tą marką.

Dziękuję serdecznie, właśnie tak mi się coś kojarzyło, wyszukiwalem nawet loga tej fabryki(po polsku) i nie znalazłem tego właśnie. Teraz wyszukałem po angielsku i widać jak na dłoni:) Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie, właśnie tak mi się coś kojarzyło, wyszukiwalem nawet loga tej fabryki(po polsku) i nie znalazłem tego właśnie. Teraz wyszukałem po angielsku i widać jak na dłoni:) Dzięki jeszcze raz!

 

Tutaj masz Kolego temat o puncach

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/86883-punce-i-oznaczenia-werkow/?hl=punce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Mercel. Niestety przegapiłem głosowanie... Był w tym temacie link do kalendarzowego, ale został usunięty.

 

 

Coś chyba jest pokręcone w logach Poljota (romb był przed pięciokątem, do 1963 roku) -->> https://www.netgrafik.ch/russian_logos.htm

 

 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mercel. Niestety przegapiłem głosowanie... Był w tym temacie link do kalendarzowego, ale został usunięty.

 

 

Coś chyba jest pokręcone w logach Poljota (romb był przed pięciokątem, do 1963 roku) -->> https://www.netgrafik.ch/russian_logos.htm

 

 

Tak, w kolejnym poście jest uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.