Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Bury.

Zegarkowe okazje vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem miałem wczoraj napisać że strzeliłeś w dziesiątkę ale uciekło mi potem zapomniałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kogoś zainteresuje ja ze względu na to że się wypstrykałem nie dam rady choć cena naprawdę super enicar automatic day date stalowa koperta datownik przerzuca w trakcie chodzenia koronką podobno nie przerzuca koperta stalowa może ktoś jest z okolicy to tanio kupi ja wynegocjowałem 260 z wysyłką pobraniową więc bez wysyłki pewnie 230 link pod spodem

http://olx.pl/oferta/szwajcarski-zegarek-enicar-automat-nie-omega-tissot-seiko-CID87-IDcWmNf.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, idą Święta -więcej spokoju i wyciszenia ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, litości, dajcie już spokoj.

 

Nieporozumienie i tyle, Jeden Drugiego zle zrozumiał i teraz będziecie 'drzeć koty" ? ;)

Pogadajcie sobie o zegarkach..;)

 

 

P.S Ciekawe, damskie, jak juz wspomniano wcześniej miewa kolega @Robredo,polecam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek rzeczywiście nieźle wygląda.Dobrze zrobione zdjęcia i koperta wypolerowana tak ,że świeci się jak psu jajca.  Czy warto? Trudno powiedzieć,Koronka powinna być w tym zegarku z wroną Longinesa,wskazówki prawdopodobnie od modelu Sport Chief .Najlepiej napisz zapytanie do Longinesa to nic nie kosztuje a tylko oni mogą na 100% potwierdzić lub rozwiać wątpliwości., 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na alle tego longinesa kilka razy i mi także wydaje się że to składaczek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej uważam że cena dobra a facet nie ukrywa tego faktu dodatkowo nie jest jakoś dziadowsko malowana a w takim klimacie żeby była postarzona i pasowała do lat

jak bym miał teraz te 2000 to bym brał tarcze w oryginale zawsze gdzieś można kiedyś przez przypadek trafić w przyzwoitych pieniądzach a o te mechanizmy coraz trudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się, ale wskazówki (minutowa i godzinowa) chyba nie od tego modelu, koronka nieoryginalna, ktoś kto od tylu lat handluje zegarkami na Allegro doskonale wie ile jest wart ten zegarek i cena 1.5 - 2k nie jest przez pomyłkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby to był jakiś handlarz to by wystawił na licytację i zarobił by o wiele więcej po za tym patrząc na ceny jakie wystawiają handlarze za zegarki na mechanizmie wszelkiej maści landeron to aż się nóż w kieszeni otwiera to jest mechanizm zenitha a nie jakaś popierdółka popatrz jakie ceny osiągają te zegarki na zagranicznych portalach ja wiem że tu mamy tylko polskę i polskie zarobki po za tym to tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zawsze to Zenith i jak ktoś potraktuje go sobie jako projekt na kilka lat (z czasem uda mu się kupić oryginalne elementy) to może kiedyś poskłada go tak jak powinien wyglądać i za relatywnie niewielkie pieniądze będzie miał piękną maszynę.

 

edycja: zawsze może wypowiedzieć się forumowicz ossomac , który prawdopodobnie ten zegarek sprzedaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak cudzym, to pewnie drożej!  :)

 

 

  napędzany własnym werkiem z ręcznym naciągiem   :blink:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Max Bill" jest w Niemczech bardzo lubiany i cena bedzie przy koncu aukcji zaporowa niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Pewnie powyżej 300 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście bardzo fajny krabik, tylko dlaczego sprzedający umieścił aukcję w zegarkach stojących ?   :blink:  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo moze nie jest nakręcony?

Logika u ludzi bywa teraz pokrętna :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.