Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gcze

Uszczelki przycisków

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym moim DW-1000 i DW-5600C przywrócić możliwie oryginalną wodoszczelność. O ile uszczelki dekla to prosta sprawa to mam kłopot z przyciskami.

Z tego co znalazłem w internecie to wszyscy uparcie smarują te stare uszczelki i pakują ponownie, jakoś nie sądzę aby 20 letnie uszczelki mogły zapewnić jakąkolwiek wodoszczelność. Chciałbym je wymienić ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o ich oryginalnych wymiarach. Sam nie wiem jak to zmierzyć. W DW-1000 te uszczelki mają prostokątny przekrój i nie wyglądają jak klasyczne o-ringi, nie wiem czy tak ze starości się sprasowały, czy faktycznie miały taki przekrój.

 

Może ktoś z forumowiczów  próbował wymieniać uszczelki w przyciskach  i podzieliłby się swoimi doświadczeniami ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem w DW6600 i DW6100. Kupione chyba w GG Trading w Warszawie, ale tam jedziesz z uszczelką i oni mierzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem w DW6600 i DW6100. Kupione chyba w GG Trading w Warszawie, ale tam jedziesz z uszczelką i oni mierzą. 

Wow dzięki za namiar, szukałem takiego miejsca w Wwa - robią sztukowe ilości czy mają jakieś minimum logistyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic o minimum nie mówili ale ja kupuję na firmę uszczelnienia teflonowe u nich tysiącami szt. to może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może ktoś z forumowiczów  próbował wymieniać uszczelki w przyciskach  i podzieliłby się swoimi doświadczeniami ?

Też kiedyś miałem podobny problem.

Ostrożnie na ciepło zdjąłem stare uszczelki, umyłem w ludwiku, wrzuciłem do wrzątku na 5min, założyłem i nasmarowałem wazeliną techniczną.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.