Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jel21

jak naprawić za mocno wciśnięty przycisk do wyciągnięcia koronki

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej certinie wyjąłem mechanizm i za mocno wcisnąłem przycisk do wyjmowania koronki i po ponownym włożeniu koronki koronka wypada ponieważ przycisk nie odbił lub się zablokował.

Proszę o radę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Do tego trzeba się dobrać teraz od strony tarczy.

Też polecam iść do majstra, bo ściąganie tarczy samemu (nie mając wprawy) skończy się ekhm... słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada wałek z koronką.

Idz do zegarmistrza.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba się dobrać teraz od strony tarczy.

Też polecam iść do majstra, bo ściąganie tarczy samemu (nie mając wprawy) skończy się ekhm... słabo. 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Petru23
      Mam nowego Elements ale ma jedną istotną wadę. Ze względu na kształt koperty (spodu) i rozmiar koronki potrafi się ona (koronka) wysunąć podczas noszenia. Zahaczy o ubranie, mankiet czy cokolwiek. Problem dotyczy m.in. Beringa o podobnym kształcie koperty.
       
      Pytanie, czy jest możliwość jej wymiany i czy zegarmajster to powinien zrobić. Jaki może być koszt? Oddać raczej go nie oddam (skróciłem bransoletę).
       
       
       

    • Przez slaski.rafal
      Witam, orientuje się ktoś z ludzi obeznanych gdzie mógł bym zakupić taką koronkę? Ewentualnie w jakim zegarku były montowane podobne?

    • Przez SzymonKarpKam
      Witam, posiadam otrzymaną od dziadzia Omege De Ville, w pełni sprawna i oryginalna. Problem w tym, że szkło jest pęknięte. Chciałbym zdobyć najlepiej szafirowe, szkło do tego zegarka i zwracam się z pytaniem gdzie mogę ją zdobyć. Jak byłem z miesiąc temu u zegarmistrza powiedział, żeby go znowu odwiedzić i wtedy dogadamy się co do szkła, a jako, że jest teraz zamknięty i dzowniac do niego mówi, że nic nie robi i żebym sobie sam skołował, więc szukam u was pomocy. Najlepiej żeby osoba/firma znajdowała się jak najbliżej Podkarpacia. Rzecz jasna od razu chciałbym, żeby mi zamontowała szkiełko. Chciałbym również zdobyć oryginalną koronkę, żeby zastąpić ta, która mam teraz bo jest zjechana. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.


    • Przez wu-ki
      Mowa o modelu "5-ki"nazywanych przez niektórych (tanią) wersją seamastera - mianowicie SNK031K. Wiem, że to nic specjalnego ale to mój pierwszy automat i mam do niego sentyment. Taki duży, że chciałem go trochę "zmodować" - konkretnie koronkę. 
       
      Na e-bayach i innych Internetach widziałem takie koronki sygnowane logo - "S" i tak mi się zachciało mieć jedną w mojej "5-ce" ale informacje były dosyć skąpe. Może ktoś z Was wie, czy i gdzie można drogą kupna nabyć taką sygnowaną "S" koronkę dostać:
      - model zegarka SNK031K
      - mechanizm 7s26
      - ori koronka nie jest dokręcana
       

       
      Moje wątpliwości: czy takie "aftermarketowe" rzeczy są bezpieczne - czyli: wszystko będzie chodzić jak należy i nic nie będzie przeciekać? Oraz jak zweryfikować czy znaleziona koronka będzie pasować do mojego zegarka? Zegarek "idzie" niebawem do przeglądu i chciałem przy okazji zrobić tą "operację" ..... może przy okazji jeszcze wskazówki ale na ten moment nie mam pomysłu jeszcze na jakie podmienić - jeżeli ktoś ma "na zbyciu" to prośba o info.
       
      Np 1.
      https://speedtimerkollektion.com/shop/product_info.php?products_id=37614
       
      Np.2.
      https://www.amazon.com/Engraved-Watch-Crown-SKX007-SKX009/dp/B07QLJ44V5
       
      A może ktoś z Was ma sprawdzone źródło gdzie można takie coś kupić (nie za milion cebulionów)???
       
    • Przez Malcallm
      Na jaki wydatek muszę się szykować przy naprawie/wymianie uszkodzonego gwintu zakręcanej koronki? Łapie na 1/2-3/4 obrotu, ewidentnie się zjechał. Zegarek to Borealis Batial (brąz).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.