Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zimek92

Doxa - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, znalazłem taką oto Doxę na allegro:

http://allegro.pl/vintage-doxa-jumbo-38mm-lata-50-ideal-i5705713906.html

 

Co o niej myślicie ? Warto się w ogóle interesować ? Pytam bo za bardzo to nie siedzę w czasomierzach vintage głównie ze względu na ich malutkie rozmiary, ale ten wydaje się spory (38mm). 

 

Czekam na jakieś opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Generalnie na forum takie odnawianki nie są szczególnie cenione, ale to już się muszą eksperci wypowiedzieć, czy malowanie tarczy i odnowienie koperty jest zgodne z duchem oryginału. Wydaje mi się, że w tej cenie to raczej świetnie zachowany oryginał powinien być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeśli takie odnowienie jest fachowo zrobione to czemu nie ? No ale cena trochę wysoka, a jeszcze pewnie pójdzie do góry przed samym końcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę wprost: szkoda pieniędzy. W chwili, kiedy piszę tego posta, ten zegarek osiągnął już pond 600 złotych. Przecież to jest tylko Doxa, nawet przyzwoicie zrobiona, ale zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.