Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mirek 1969

Pytanie o załączniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zapytać czy mogę usunąć wszystkie moje niepotrzebne załączniki.Się trochę nazbierało a opcja taka jest a nie chciałbym czegoś sobie namieszać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich załącznikach piszesz?

Jak wszedłem na moich ustawieniach na załączniki to mam siedem stron ze zdjęciami które mam możliwość usunąć .Chciałbym trochę sobie poczyścić forum w moich ustawieniach pousuwać niepotrzebne jakieś stare zdjęcia.tylko tak jak pisałem wyżej czy aby mi to nie zaszkodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw to - ja mam 132 strony załączników - teraz sprawdziłem i sam się zdziwiłem że aż tyle już nadrukowałem 

Załącznik to dobra sprawa - jak idę do kolegi to on zawsze mówi weź jakiś załącznik  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się pobierają pliki o takiej nazwie jak chodzę po tematach na forum 

 

BBID-01-01526627012107447

pojemność 0kb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wieczorem głowiłem się co ja sobie uruchomiłem !!!!!!!!! za każdym razem jak zmieniałem stronę to ściągało mi to "coś" i zapisywało na dole monitora i w komputerze przy próbie otwarcia pokazywało że plik jest uszkodzony - naściągało mi tego sporo bo nie wiedziałem jak wyłączyć - potem samo przestało.Macie to teraz w pobranych wszystko się zapisuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przestało się to pobierać jak tylko o tym napisałem.

Ale pobrało się około 50 plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był błąd bodajże jakichś reklam, pisali o tym wczoraj na kilku stronach technologicznych. Jak się problem powtórzy to proszę dać znać.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.