Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość vitriol

SEIKO - zagraniczne sklepy, modyfikacje co, gdzie i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pioter007 napisał(-a):

Hej, 

 

Wie ktoś może gdzie mógłbym wypolerować i odnowić mojego Seiko Sarx035 z powłoką diashield? Ktoś robi to w Polsce i czy w ogóle jest to możliwe? 

Zegarków z diashieldem nie da się "wypolerować". Chyba, że jakiś makster się podejmie starcia powłoki na całym zegarku co jest dość karkołomne.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś się orientuje gdzie można zakupić same indeksy z lumą do nałożenia na tarcze? Np takie jak w 5kx. Przeglądałem Ali ale tego typu elementów nie potrafię namierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2023 o 09:08, Ralf58 napisał(-a):

Pytanie czy ktoś się orientuje gdzie można zakupić same indeksy z lumą do nałożenia na tarcze? Np takie jak w 5kx. Przeglądałem Ali ale tego typu elementów nie potrafię namierzyć. 

Nie kupusz. Indeksy są wytłaczane od wewnatrz na tarczy. Lumę naloży Ci bez oroblemu zegarmistrz. Ale po co? Kup całą tarczę no z ebaya i po sprawie


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez klepo
      Chciałbym zapytać czy to jest warte tych pieniędzy ..
      https://www.amazon.de/dp/B0084C2HJI?da_df=1&tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=98a342c2094d034e304d07f19269eee0_CT&ref=dra_a_rv_mr_ho_xx_P600_100
    • Przez klepo
      Witam wszystkich
      Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.