Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość vitriol

SEIKO - zagraniczne sklepy, modyfikacje co, gdzie i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep sprawdzony, przygód z kosztami wysyłki nie pamiętam, ale możliwe, że nie klikałem na stronie a dogadywałem się przez maila.

(poza tym wysłanie paczki a nie listu (np. Pocztex) w drugą stronę do JP to też koszt 80-120zł - może nie zwróciłem z tego powodu na to uwagi)

Sklep wysyła z JP za pomocą Pocztex (jak większość sklepów z JP i nie są skorzy do ustępstw na tańsze opcje - chodzi o coś z ubezpieczeniem i kontrolą nad wysyłką)

Pocztex = obywatelski obowiązek uiszczenia podatku od towaru i usług bez względu na to co wpisze sprzedawca.

A skoro to obowiązek to raczej nikogo nie powinno dziwić  :P  B)

 

czyli koszty ze strony shoppinginjapan.net mnożymy x23% VAT i otrzymujemy rzeczywistą cenę zegarka w PL

czy się opłaca czy nie, to już musi odpowiedzieć sobie kupujący... (na niektóre zegarki są lepsze oferty jak wszędzie, ale shoppinginjapan ma też często wiele rodzynków, trudnych do zdobycia w innych miejscach jak limitowane zielone Sumo na Tajlandię)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do monsterwatches.nl, na holenderskich forach chwalą tego Roba, podobno fachowe modyfikacje i serwis też ok, szybka wysyłka. Ja zamówiłem wczoraj monsterka bez żadnych modów no i czekam aż przyjdzie kurier :)

 

 

No i przyszedł po 2 dniach od zamówienia, ale niestety nie ten kolor co trzeba, napisałem do Roba, on na to że jego błąd i prześle mi taki jak chciałem. Po 2 dniach przyszedł taki jak chciałem, czyli pomarańcz, a czarmego muszę odesłać w poniedziałek, a jak na razie do końca weekendu mam je oba :)

Edytowane przez waltergheist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem sporo rzeczy u yoboies, dagaz, mcww. Przewaznie tarcze, wskazowki i wkłady bezeli.

Ale mam pytanie. Czy ktos kupował szafirek na crystaltimes? I jakie są w porównaniu do szkiełek od yobokies albo dagaza? Bo mam zamiar kupic szafir double domed do samurajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś coś w JOMASHOP z USA, macie jakieś opinie, doświadczenia może?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj śmiało. Tylko wysyłka do PL złodziejsko droga.

 

Wysłane z Mi Note LTE 64GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyspie szczęśliwości jest opcja z gwarantowaną wysyłką do Polski bez podatku, czy to coś daje, czy można ją sobie darować? Koszt opcji to ok. 25 $.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje to ze jak zapłacisz podatek to pewnie zwrócą Ci jego wartość na konto np. PP

Tak to przeważnie działa.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Uwzględniłem w/w adresy, dzięki.

 

Plus update o lumę i powłokowanie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do powlokowania u pwkozlowski.

kladlem powloke DLC na jednym zegarki i kilka czesci do innych zegarkow. powloka bardzo fajnie wychodzi a co do ceny to ok 150 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądając net trafiłem na sklepy chronograph-divers.com i shop-online.watch ze sporym wyborem Seiko.

No i mam tradycyjne pytanie: Czy ktoś kupował w tych sklepach i czy może je polecić? Czy kupować z pudełkiem czy bez?, czy będzie to miało znaczenie dla zaciekawienia się naszą przesyłką przez celników? Czy możemy być narażeni na dodatkowe opłaty?

Ceny są często atrakcyjne, czasami mniej, czasami więcej. W przypadku chronograph-divers widzę, że przy koszyku dochodzi jeszcze kilkadziesiąt złoty, ale nie wiem za co.

Może ktoś pomoże? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem w tych sklepach więc nie pomogę a co do celników to teraz łupią wszystko jak leci .


Pamiętaj synku , lataj nisko i powoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Jeśli mówisz o pierwszej generacji to nie jest już produkowana, kupisz używanego. Jeśli szaleńczo chcesz nowego to spróbuj Monsterwatches - może mu się chcieć złożyć ttaki zegarek z nowych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby ktoś podać adresy,strony gdzie można kupić czarny bezel do srp637.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

WatchRecon i drobniejsze aktualizacje.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Od jakiegoś czasu czaję się na zakup Seiko SNZG15J1, niestety w niemal wszystkich sklepach jest on niedostępny, a obsługa klienta sama nie wie kiedy i czy w ogóle będą jeszcze jakieś dostawy tego modelu Widziałem co prawda, że jest do kupienia na rakuten albo ebayu, ale ceny są kosmiczne. Chciałbym więc zapytać, czy macie może jakieś informacje, czy model ten jest jeszcze produkowany, czy warto czekać na jego ponowne przyjście, czy też kupić wersję "K" i mieć spokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest K i się podoba to kupić i spokój.

IMO nie ma większych różnic między J i K.

Często zależy to od modelu ale tu pewnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam,

Tu na forum wyczytałem, że te oznaczenia świadczą o miejscu w którym zegarek był składany (to już zapewne wiesz). Jestem szczęśliwym posiadaczem Seiko SNZG13K1 (wersja z bransoletą) i z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się gdzie znajdę wkładkę bezela do seiko 200m diver quartz 5h26 7a19, najlepiej wersja pepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki, czyli tak jak się domyślałem, bez ucinaczek i kleju nie obejdzie się!

A czemu nie kupiłeś oryginalnych wskazówek MM300 ? Te w przeciwieństwie do naszej ostatniej rozmowy o GrandSeiko są dostępne i to w znośnych pieniądzach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez klepo
      Chciałbym zapytać czy to jest warte tych pieniędzy ..
      https://www.amazon.de/dp/B0084C2HJI?da_df=1&tag=dradisplay0b-21&ascsubtag=98a342c2094d034e304d07f19269eee0_CT&ref=dra_a_rv_mr_ho_xx_P600_100
    • Przez klepo
      Witam wszystkich
      Poszukuję bransolety Super Engineer II do Seiko SRP 637 Baby Tuna. Kupiłbym na stronie Strapcode ale jak podliczyć wszystkie koszty to niestety może być nawet 800zł. Szukam więc albo używanej w ładny stanie albo jakiegoś nowego zamiennika (nie wiem jak tam jest z jakością). Za każdą pomoc składam z góry podziękowanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.