Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stolus1993

GX 56 Nowy - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałbym zapytać czy istnieje możliwość kupna nowego egzemplarza w Polsce zegarka Casio G-Shock Gx 56. Przyznam szczerze, że bardzo spodobał mi się ten zegarek, ostatnio znalazłem go w sklepie stacjonarnym i od razu kupiłem jedną sztukę, natomiast nie podoba mi się kolor  ( mam wersję czarną ) i mega zależy mi na kupnie zegarka w wersji pomarańczowej, aczkolwiek przeglądam internet i nigdzie nie mogę znaleźć sklepu, który to oferuje... W stacjonarnym sklepie, gdzie tydzień temu kupiłem egzemplarz czarny powiedzieli mi, że Oni na pewno nie są w stanie sprowadzić takiego zegarka, nie ma już w ich magazynie i przedstawiciel handlowy również rozkłada ręce.

Wie ktoś jak to jest z tym modelem ?   Trochę żałuję, że kupiłem czarny egzemplarz nie wiedząc, że istnieje model w wersji pomarańczowej.
Obawiam się że już tylko sprzedaż mnie uratuje i szukanie wersji pomarańczowej no ale...własnie, gdzie to szukać ; ((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukalem..nie ma nigdzie pomarańczowego bezela i paska

 

GX-56 przestał być produkowany i znalezienie nowego egzemplarza graniczy z cudem, ale z zamówieniem paska i bezela w Zibi nie będzie problemu - koszt wyjdzie Ci w okolicy 120zł z przesyłka, tyle tylko ze poczekasz pewnie ze trzy tygodnie.

 

 

Wyślij maila z pytaniem [email protected] może Ci sprowadzą. 

 

Albo napisz do Pani Marty Rogowskiej z Zibi i problem będziesz miał rozwiązany   [email protected] ja zamawiałem u niej "ubrania" do GW-9200ER3, GX-56KG-3D, G-9300ER-5JF... poszło bezproblemowo...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziekuję za pomoc. Może uda się coś zdziałac jeszcze, ale...to też nie taka prosta sprawa, bo nadal będę miał czerwoną osłonkę  w środku zegarka, a standardowo w pomarańczowej wersji jest czarna- a tego nie zmienię, bo to już jest zamknięte w ' kapsule ' czy jak to się nazywa.

Może znajdę kogoś, kto się wymieni, a ostatecznie będe musiał się pozbyć czarnej wersji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz pomarańczę - http://allegro.pl/zegarek-casio-gshock-gx-56-4er-czerwony-gwarancja-i5745841023.html

Z tym ze pasek i bezel moim zdaniem do wymiany - weź pod uwagę to że kolorowe g-shock'i maja tendencję do odbarwień, albo raczej zabarwień pod wpływem czasu, na czarnych tego nie widać ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziekuję za pomoc. Może uda się coś zdziałac jeszcze, ale...to też nie taka prosta sprawa, bo nadal będę miał czerwoną osłonkę  w środku zegarka, a standardowo w pomarańczowej wersji jest czarna- a tego nie zmienię, bo to już jest zamknięte w ' kapsule ' czy jak to się nazywa.

 

Może znajdę kogoś, kto się wymieni, a ostatecznie będe musiał się pozbyć czarnej wersji 

Wymiana obudowy modułu, bo to o to się rozchodzi jest nieopłacalna - sam pytałem o cenę w ZIBI. Niestety samych gumek kolorowych trzymających moduł nie ma, bo jest to część zintegrowana z obudową - kopertą. Koszt koperty coś ok. 210 zł + dolicz pasek + bezel i wyjdzie niezła kwota.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie bezela i paska nadal nie będzie taki do końca taki jak wygląda pomarańczowy. Różnica jest również w kolorach napisów na szkle plastikach wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za aukcję na allegro z pomarańczowym G-shockiem. Chyba zdecyduję się na kupno u tego użytkownika. Teraz kwestia sprzedaży mojego nowego egzemplarza. Ciekawe, czy znajdę kupca. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.