Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

Casio 6 na 9 czyli (seria 69xx)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem.Uważam, że jak jest o kwadratach to ten temat jest obowiązkowy :)

 

więc zapraszam do dzielenia się opiniami, zdjęciami na temat serii 69xx :)

 

To na początek coś wrzucę od siebie:

 

Moje 6 na 9 :)

 

Zbiorowe:

 

3615864_20151008_192243.jpg

 

Stary dobry klasyk czyli DW 6900 [1289] 1995r  Sprzedany ale miło wspominam:)

 

3615793_20151007_135243.jpg

 

30th Anniversary DW-6930C

 

3615792_DSC_0903.JPG

 

GW 6900-1

 

3615791_20151030_143301-1.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbyt ogólny ten temat.. równie dobrze można do niego też kwadraty wrzucić

 

Jak się nie przyjmie zawsze można usunąć :) Póki co zachęcam do wrzucania tych waszych genialnym zdjęć swojej kolekcji :D a jest co podziwiać

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale to kolejna rozmiana podforum G a tutaj nie ma na tyle dużo użytkowników okrągłych, kwadratowych, plastikowych i metalowych G (bo zaraz takie tematy się pojawią) aby nie można było się odnaleść w podforum głównym.

Takie jest moje zdanie.

 

Kolejny temat gdzie będziemy wrzucać te same zdjęcia lub zdjęcia tych samych zegarków.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A mi się podoba, bo to klasyk, zaraz po 5600. I chodzi mi raczej o formę zegarka a nie o zaawansowanie techniczne (GW) O ile kwadratów troszkę miałem, to z serii 6600/6900 nic, zawsze coś innego jest do kupienia  :angry:  Dlatego ucieszył mnie ten temat

I od razu pytanko do specjalistów: Czy koperta jest taka sama, jeżeli chodzi o wymiary i przyciski między serią DW a GW? oczywiście nie licząc solaru i innego szkła

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezele z GW nie pasują do DW i odwrotnie za to paski pasują z obu modeli.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, bo to klasyk, zaraz po 5600. I chodzi mi raczej o formę zegarka a nie o zaawansowanie techniczne (GW) O ile kwadratów troszkę miałem, to z serii 6600/6900 nic, zawsze coś innego jest do kupienia  :angry:  Dlatego ucieszył mnie ten temat

I od razu pytanko do specjalistów: Czy koperta jest taka sama, jeżeli chodzi o wymiary i przyciski między serią DW a GW? oczywiście nie licząc solaru i innego szkła

 

Ja też zawsze byłem za kwadratami, 69ki kompletnie mnie nie rajcowały. Ale po tym jak kupiłem pierwszego GW-6900 kompletnie zmieniłem zdanie z uwagi na kilka dodatkowych opcji jakie ma GW-6900 względem GW-M5610 i wygodę.

Od tamtej pory GW-6900 stawiam na równi z GW-M5610 a ostatnimi czasy coraz bardziej zastanawiam się nad jakimś modem z DW-6900.  Różnorodność kolorystyczna tego modelu daje spory wachlarz możliwości do modowania.  :D

 

Koperty delikatnie się różnią..

http://forums.watchuseek.com/f376/g-shock-myth-busters-does-dw-6900-bezel-fit-gw-6900-a-377861.html


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać coś dodajcie bo narazie same marudy :)

 

Tylko chyba dingo zrozumiał cel tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jakiś taki znajomy :D

 

post-33253-0-13300000-1446328133_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam dodać? Te same zdjęcia, które już widziałeś w innych tematach?

Czy mam na tą okoliczność kupić sobie nowy zegarek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam na tą okoliczność kupić sobie nowy zegarek? ;)

Waldzior, dobry pomysł.

Dobry pretekst nigdy nie jest zły :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak było tylko podforum G, to byłem na bieżąco ze wszystkimi modelami, i zawsze miło było pooglądać sobie zdjęcia to kwadrata, to okrąglaka, to właśnie jakiegoś 69, a teraz jest tyle tych tematów, że jakoś nie mam chęci ich wszystkich przeglądać.. Ale jestem tylko kolejnym marudą więc się nie przejmujcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

dołączam się do głosu marud wołających na puszczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Wcale nie znajomy  :P  

Ten mnie urzekł. Pożyczone z WUS, przeróbka MS na pozytyw MS  :o

DSCF2025-_srxrhsa.jpg

 

A ja mam hopla na punkcie MS  :wub:

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czy go nie kliknąć :) MS-y mają cos w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Wiem, widziałem, zalicytowałem, dzięki  :)

Mają dużo tego czegoś w sobie, sam przerobiłem GW-9200 na MS

W razie czego przerobię następny  :)

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

prosze sie nie obrazic ale mi osobiscie nigdy nie podobaly sie te 'trzy magiczne koleczka'.

Jedno jeszcze moglbym wytlumaczyc,na upartego :)

 

no I przez to wydaje mi sie taki jakis wymyslony 'na sile' I niezbyt powazny - DW6600 jest bardziej konkretny z wygladu

 

musze tez podkreslic fakt,ze np w wersji GW juz tak nie odbieram

 

 

ze wzglegu na obwod nadgarstka byl dla mnie nie wygodny,ale szersze nadgarstki napewno odczuja komfort..hehe cos takie 5600 dla wiekszych :)

 

 

wersja MS..hmmm,mialem kiedys takiego jednego g szoka,..do teraz troche zaluje ze go sprzedalem :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze niedawno te kułeczka wyglądały dla mnie kiczowato...ale chyba się przyzwyczaiłem :)  a w DW6600 do czego służą te strzałeczki i powyżej strzałeczek te znaki graficzne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hehehe...no ta wersja ma magiczne koleczka w postaci kreski :P

 

ale chyba musze zwrocic honor  - panowie,one cos wskazuja podczas trybu stoper :://??

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale chyba musze zwrocic honor  - panowie,one cos wskazuja podczas trybu stoper :://??

Nic istotnego :)  w trybie stopera w GW lata cały czas jedno kółeczko a w DW dwa kółeczka ....zapełniają się w szybkim tempie jak opentane

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.