Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adrian1970

Casio gw 3000 bd

Rekomendowane odpowiedzi

WItam miłośników mam na imię Adrian 
mam prośbę czy ktoś mógłby mi dokładnie opisać jak mógłbym ustawić zegarek w/w 
nie zaaktualizował mi się  jak było przestawienie czasowe a teraz mam godzine nie ustawioną date i dzień tyg.
Instrukcja obsługi z sklepu ,,zibi'' zgubiona czy mogę prosić o pomoc o instrukcje będe bardzo wdzieczny , pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dzięki wielkie czekam na jeszcze jakies propozycje gdyż poszukuje instrukcji w języku Polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy post mówi o ustawieniu godziny ja potrzebuje ustawić go całkowicie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś temat, który podałem wyżej?

Tam masz całą instrukcję co nacisnąć i kiedy. Wszystko masz opisane.

Jakie jeszcze chcesz propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie tematu nie zamykam gdyż po instrukcji ustawiłem tylko godzinę data dni tygodnia są rozregulowane , masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie da się Tobie bardziej pomóc.

Wszystko masz opisane w linku, który podałem wyżej i który podaję Ci jeszcze raz poniżej.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/87223-pytanie-o-g-shock-gw-3000-1aer-mod-5121/

Jeśli nie potrafisz wykonać kilku sekwencji opisanych w podanym przeze mnie temacie to sprzedaj ten zegarek i kup sobie coś mniej skomplikowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj maila to wyślę Ci polską instrukcję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

W sumie to teraz myślę że warto robić skan instrukcji na zaś, może się jeszcze przyda albo Kogoś poratuję  :)

Kilka zegarów przeszło przez łapę z polską instr. i można było to zrobić jak np ten GW-3000 co ma jeszcze Łukasz w posiadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem z Rangemenem, co prawda z myślą o sobie gdybym znowu go kupił tylko bez polskiej instrukcji. 

Tym czasem, dzięki temu poratowałem już chyba z 15osób..  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem z Rangemenem, co prawda z myślą o sobie gdybym znowu go kupił tylko bez polskiej instrukcji.

Tym czasem, dzięki temu poratowałem już chyba z 15osób.. ;)

Dokładnie potwierdzam za co bardzo dziękuję :) jestem chyba tym 15-m :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tiret
      Vostoka kupiłem w listopadzie 2015 roku i używam go od jakiś dwóch miesięcy w zasadzie bez przerwy.
      Wczoraj robiąc zakupy w markecie zauważyłem że się zatrzymał. Potrząsnąłem mocniej ręką, zaczął chodzić ponownie. Wróciłem do domu, ustawiłem zegarek do zegara atomowego, pochodziłem w nim jeszcze z 6 h i położyłem się spać. Rano zorientowaniem się że znowu się zatrzymał.
      Nie sprawdzałem dokładnie ile spóźnia mi na dobę, ale chyba nie więcej niż minutę.
      Czytałem gdzieś na forum że w Ancharach zdarzają się nieosmarowane mechanizmy.
      Czy może to być powodem tych nagłych zatrzymać zegarka?
      Czy odesłać go od razu do serwisu, czy jeszcze poczekać? (Pytam bo dobrze mi się go nosi, i szkoda mi się z nim rozstawać np na dwa tygodnie)
       
       
       
       
    • Przez swiety
      Witam, mam problem z instrukcja, a mianowicie NIGDZIE nie mogę znaleźć instrukcji w jezyku polskim do zegarka Casio G-shock  GWN-1000C.
      W żadnym sklepie nie chcą mi dać skserować takowej. Może ktoś z Was ma i mógł by mi udostępnić, najlepiej w formie elektronicznej..
       
      Dziękuję z góry za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.