Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

TISSOT PRC 200 używany w dobrej cenie ale czy autentyczny? Proszę po pomoc

Witam, na aukcji allegro kupilem zegarek tissot prc 200 za 550zl. zegarek według mnie wygląda na autentyczny. W zestawie nie ma paragony, ale jest kar prc 200 okazja tissot autentyk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lagun_1989

lagun_1989
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 22:42

Witam, na aukcji allegro kupilem zegarek tissot prc 200 za 550zl. zegarek według mnie wygląda na autentyczny. W zestawie nie ma paragony, ale jest karta gwarancyjna stemplowana pieczatka. lekko rozmazane wiec pieczatka jest autentyczna i do tego na karcie gwarancyjnej jest kwadracik z kodem qr i numerem seryjnym pasujacym do teko na dekielku przykrywajacym mechanizm i baterie zegarka. Ddatkowym faktem przemawiajacym za autentycznoscia zegarka jest fakt ze sprzedajaca jest z tego samego miasta co pieczatka sklepu na karce gwarancyjnej oraz to ze nie jest typowym handlarzem zegarkow i jest to jednorazowa sprzedarz i nie posiada ona w ofercie ani w komentarzach sladow po sprzedazy innych zegarkow. Czy możecie potwierdzic lub zaprzeczyc autentycznosc zegarka gdyz jest to moj pierwszy zegarek i nie znam sie na tyle dobrze by w 100% okreslic czy jest to autentyk czy jakas dobra podrobka. Z góry dziekuje za pomoc :)

http://allegro.pl/sh...acf77d00be2ff62

5

• 0

#2 M.Mike

M.Mike
  • Użytkownik
  • 1035 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 14:53

Wybrałeś jeden z najczęściej i najlepiej podrabianych zegarków. Podejrzane wydaje mi się okienko daty, które jest zbliżone do 21 minuty, ale może to kwestia kąta pod którym zrobiono zdjęcie. Masz więcej dokładnych zdjęć, najlepiej na wprost tarczy w większej rozdzielczości?

Wysłane z mojego MX_Base przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 Joogi

Joogi
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 09:49

Teraz jak już kupiłeś to udaj się do dobrego zegarmistrza i będzie wszystko wiadomo ;) Jeżeli będzie to kiszka to zawsze zosteje ci zgłoszenie do allegro i wystawienie negatywa! A ja bym poszedł na policję i zgłosił sprawę,bo handel podrobionym towarem jest w naszym kraju przestepstwem ;)
  • 0

#4 CIESLUT

CIESLUT
  • Użytkownik
  • 4907 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 21:45

Wg mnie podrobka. Z tego co widze to osie wskazowek na malych tarczach sa zolte. W oryginale wskazowki sa malowane na zolto a osie sa stalowe niemalowane

Dostales w komplecie papiery z time trend?

Użytkownik CIESLUT edytował ten post 20 listopad 2015 - 21:46

• 0

#5 Filipeczek

Filipeczek
  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 22:33

Tez myslalem nad kupnem tego zegarka dluzszy czas, ale ilosc podrobek i popularnosc tego modelu mnie do tego zniechecila (koniec koncow wybralem Certine ds rookie).. Jezeli dostalem papiery paragony itp, to jest szansa, ze to oryginal. Ja bym z tym modelem przeszedl sie tak jak pisza wyzej do jakiegos zegarmistrza i to sprawdzil. Mi sie wydaje, ze na zdjeciu osie wskazowek sa jednak stalowe, ale ciezko to tak dokladnie dostrzec na zdjeciu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prc 200, okazja, tissot, autentyk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych