Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptaku

Citizen Promaster NY0040 - czyli majtki na rękę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do oglądania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie plusa za to że podałeś wymiary od ucha do ucha o czym wielu recenzentów zapomina a jest to ważnym aspektem doboru zegarka :) Na plus zegarka to cena (za jakieś 450 zł można go nabyć) , dokupujemy mesha i mamy fajnego nurka. Oczywiście wersja z niebieską tarczą jak dla mnie jest ciekawsza ale też bardzo trudno dostępna :) Na plus także koronka po lewej stronie co wpływa na wygodę użytkowania. Zgadzam się z opinią że powinni zwiększyć tarczę albo przynajmniej zrobić szerszy wkład bezela by było mniej srebrnego widać :) recenzja jak zawsze zwięzła i konkretna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

450zl to chyba w czasach jak $$$ był tańszy teraz to bardziej 550zl plus ewentualne opłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać że za używkę w bardzo dobrej kondycji :) w pewnej firmie (nie będę robił reklamy) proponują mi 420 zł z wysyłką z pudełkiem itp itd na gumie i z gwarancją :) więc można znaleźć w bardzo dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu zeby zegarek mial pasek 22 mm on jest maly. 20 wystarcza.

Z minusow to jeszcze glosny wahnik

 

 

Jest tez wersja ze swiecaca cala tarcza.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę słyszysz wahnik podczas normalnego, codziennego użytkowania? Żart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wahnik słyszałem tylko raz, w nocy jak się przebudziłem i zdejmowałem z reki zegarek, w ciągu dnia to chyba nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze do koperty takich rozmiarów pasek 20 mm w zupełności wystarcza. Wahnika w moim egzemplarzu nie słyszę, już prędzej wyczuję wibracje na ręce, gdy mechanizm się "rozbuja" przy jakimś energiczniejszym ruchu ręką :)

 

Zegarek rzeczywiście nieduży, ale na małym nadgarstku fajnie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma 42mm więc raczej jest normalny, ma małą tarczę i dlatego wydaje się nieduży. Rozmiar koperty jest taki sam jak w np. SKXa a o nim nikt nie pisze "nieduży"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia proporcji.... Mam 007 i jest w porządku (mam 18-18,5 cm łapę).... Jak piszesz Ptaku-niewielka tracza robi swoje. Jak słusznie zauważyłeś: 1 mm i pewnie był by inny odbiór. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że w uszach ma 19mm, dlatego jakoś go omijałem, ale bardzo mi się podoba.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Fajna recenzja  :)  Miałem majty i miło wspominam. Przez pierwsze 6 miesięcy był bardzo dokładny około 3 sekund na plus, potem odchyłka się zwiększyła gdzieś do 10 sekund. Miałem wersję na bransolecie, ale rzeczywiście zwijana z blachy, choć fajną miała szybką regulację  <_<  Co do lumy to bardzo dobra była i moim zdaniem nie odbiegała za dużo od skx. Wachnik słyszałem jak się zakręcił w druga stronę. Mój zegarek miał bardzo ładnie zrobiony dekiel inaczej niż ten na filmiku, jakby odlewany. W sumie żal, że się pozbyłem, teraz bym założył  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dokładności nie wspominam bo to kwestia regulacji, zdarzało mi si mieć zegarki tego samego typu i chodziły całkowicie inaczej.

Co do lumy to moim zdaniem jest jednak zauważalnie gorsza szczególnie to widać późno w nocy długi czas po naświetleniu.

Co do dekielka to masz racje, ja to widz tak:

-model na kajdanie jako droższy ma inny dekiel

-Citizen tnie koszty i nowe modele są już grawerowane

 

DSCF3522e.jpg

IMG_2351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy czy rotor/wachnik w tym modelu chodzi jak "grzechotka" trochę. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.