Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

SPOTKANIE 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Również dziękuję za spotkanie, powyżej już napisali kto przygotował się do prezentacji celująco a kto pokazał, że potrafi czytać co zapewne ktoś inny przygotował. Ale to zawsze widać kto opowiada z pasją a kto próbuje coś sprzedać.

 

Tutaj muszę pochwalić Igora z Victorinox, wiele razy słuchałem jego mowy, ale za każdym razem jest ona "gorąca" z dozą pasji i chyba umiłowania marki dla której pracuje.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne bardzo udane spotkanie. Niesamowita frajda móc pogadać, chociażby przez chwilę z kolegami, z którymi wymieniamy poglądy na forum. Prawdą jest, że bardzo szybko można wyczuć ludzi którzy prócz prezentacji przynieśli ze sobą pasję i są w stanie tą pasją się z nami podzielić a nie mówić bez zrozumienia o "silikonowym balansie".

Powaga spotkania rocznego winna być uszanowana takimi pasjami jakie prezentowali chociażby przedstawiciele Hydro Mechanical Horologist , De Bethune, D.Dormbluth czy tegoroczny Ressence. Igor zwany przez wielu Victorem to rzeczywiście pasja i przyjaciel klubowiczów. I pasja i wiedza. Pozytywnie odebrałem również informację Pani z Junghansa i można by było pomyśleć o klubowym wyjeździe właśnie do muzeum Junghansa o którym Pani wspomniała. Jest kontakt, można by było spróbować.

Dziękuję organizatorom i oczywiście kolegom, bo miło było spotkać, tym bardziej, że w tym roku było nas chyba więcej.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie chęć uczestnictwa w wyjeździe do muzeum Junghansa, mogę się zająć rozmowami z nimi.

Pozdrawiam

 

Janek


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że prezentacja Pana Benoit Mintiens'a była absolutnie porywająca, przesiąknięta pasją i zdecydowanie bezkonkurencyjna. A pomysł ... cóż, słyszałem głosy, że to przesada, "ślepa uliczka zegarmistrzostwa" ale ja uważam, że właśnie tacy wizjonerzy i odważni przedsiębiorcy Jak Pan Benoit są bezcennymi drogowskazami i kolejnym przykładem na to, że w tej dziedzinie nie ma rzeczy niemożliwych. Gratulacje i wyrazy szacunku a dla Pana Prezesa ukłony, że udało się zaprosić takiego gościa. Pozdrawiam wszystkich Maciej Wojas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryję - najciekawiej Ressence (przypomniała mi się niesamowita prezentacja Dornbluth &sohn z X spotkania)  i Junghans. Victorinox - tak jak w tamtym roku widac pasję.

Aviator  tez na + moim zdaniem. 

 

Szkoda natomiast że Eterna nie zaprezentowała swoich zegarków. 

Dziękuje Organizatorom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Dorocznego Spotkania podsumowana.
Jeśli chce się choć troszkę szerzej, to nie ma szans zmieścić w jednym opracowaniu, bo nikt nie przeczyta.

Dlatego teraz pierwsza część:

659b633c73fa75b9f907409caacd2cab_L.jpg

 

za kilka dni kolejna, potem o nieoficjalnym i transmisje i film.

Mamy nadzieję, że uda się nam dobrze udokumentować to wydarzenie.

pozdrawiamy naszych czytelników 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.