Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wykapospolita

Casio Edfice - pytanie do znawców

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników Casio :)

 

W związku z tym że posiadam już sportowy Casio G-shock DW-6600, planuję zakup czegoś do marynarki/koszuli.

 

Szukam zegarka który będzie miał jednocześnie:

- panel słoneczny Solar Tough

- Wave ceptor

- będzie ładnie podświetlony jednolitym światłem (G -shock ma illuminator) - nie bardzo podoba mi się podświetlenie jedną diodką

 

Cena nieistotna. 

 

Wiem że niektóre Edfice mają te dwie funkcje razem (Solar + Waveceptor), ale nie mam pojęcia, jak świecą, bo producenci nie pokazują. Który Edfice z tymi dwiema funkcjami najładniej świeci?  

 

Podpowiecie coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to żaden Edifice z WC I TS nie ma podświetlenia.. W niektórych Edifice od nie dawna jest podświetlenie ale właśnie diodowe.  Podświetlenie w danym modelu możesz sobie sprawdzić na nie których filmikach na YT. 

 

Jeśli może być coś prócz linii Edifice to sprawdź sobie model G-SHOCK'a GST-W110, ma TS i WC i ma też podświetlenie, niestety diodowe ale wcale tak źle nie wypada.  

 

Tak wyglada:

https://www.youtube.com/watch?v=GX3tQXFJF1s

A tak świeci:

https://www.youtube.com/watch?v=I0JwygrkIT4

 

Nie wiem tylko czy do koszuli i marynarki Ci podpasuje. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki, fajny ten G Shock, w sumie na bransolecie dałby radę i do garniaka, pomyślę.

 

A w ogóle z Edifice co byś polecił w dobrej cenie, świecącego (niech będzie ta dioda) i solarem?

 

Warto dopłacać za Waveceptor czy lepiej np szukać Solar + szkło szafirowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czego oczekujesz ma GST-W100/W110.

Jeśli mógłbyś zrezygnować z podświetlenia w Edifice to kilka modeli z TS i WC by się znalazło. Natomiast jeśli podświetlenie to dla Ciebie sprawa priorytetowa i byłbyś w stanie zrezygnować z solara to sprawdź serię EFR-53X lub np jeszcze model ERA-201. Niestety ale w linii Edifice chyba nie ma złotego środka..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lipa jest, żaden model z całej linii Illuminator w Edifice nie ma panelu :( Znalazłem jeszcze taki model: ECW-M300EDB, ma i solar i wave ceptor i podświetlenie - ale podświetlenie to żenua, diodka jak w zegarku z PRL-u.

 

Chyba muszę poszukać wśród innych firm - o ile znajdę zegarek który spełni takie warunki...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketingowcy Casio to dziwna ekipa. Ktoś mi powie dlaczego nie ma nowego G-steel z pozytywem i bransoletą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.