Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dariusz chlastawa

Walka z podróbkami

Rekomendowane odpowiedzi

Walka z podróbkami  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  serio ktoś kupując za 20-30% ceny liczy że kupi oryginal? ja pier**le... świat zwariował...  DO SKLEPU I PŁACIĆ 100% CENY!!! WTEDY nie będziecie musieli walczyć z podróbkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z podróbkami  laugh.png  laugh.png  laugh.png  laugh.png  serio ktoś kupując za 20-30% ceny liczy że kupi oryginal? ja pier**le... świat zwariował...  DO SKLEPU I PŁACIĆ 100% CENY!!! WTEDY nie będziecie musieli walczyć z podróbkami

Cena 155 złotych (z katalogowej 4190 złotych) to już nie 20-30%. To już tylko żart z resztek zdrowego rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł o fałszowaniu historycznych monet:

Sprawnie napisany potocznym językiem, interesujący nawet jeśli dotyczy "tylko" numizmatyki :)

Przeczytałem artykuł i nie dotyczy on jednak tylko numizmatyki. Zegarków też :o

Gorzej przytrafiło się pewnemu żołnierzowi, który (według zasłyszanej od brata opowieści o niezbadanej prawdziwości) wrócił stamtąd do Polski z Rolexem na ręce. Celnik zauważył ów zegarek i spytał, czy to oryginał, na co żołnierz odparł z rozbrajającą szczerością „a gdzie tam, podróba kupiona na bazarze”. To się celnikowi nie spodobało. Sprawa już się ocierała o proces z producentem oryginalnych zegarków, ale osiągnięto ugodę. Rolex ponoć odstąpił od procesu pod warunkiem, że żołnierz ów zapłaci im równowartość zegarka i tym samym zostanie posiadaczem podróbki w cenie oryginalnego Rolexa.

wniosek wyciągnąłem taki, że wszystkim odpowiadają podwójne standardy. Potężne zdawałoby się firmy jak Roleks czy inne nie walczą z podróbkami u źródła na bliższym i dalszym wschodzie, bo by ich tak po prosu stamtąd wyniesiono na widłach. :rolleyes:

Za to w całym majestacie prawa ukarano naiwnego żołnierza. Jest sukces ? Jest ! :o

Nawiasem mówiąc nie musiał kupować podróby Roleksa !!! :D

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są pasówki, czyli zegarki złożone z mechanizmu zegarka kieszonkowego i jakiejś koperty. Same mechanizmy mogą być nawet i Omegi, ale te zegarki nie są zbyt wiele warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KobyS0 napisał:

UWAGA kolejna PODRÓBA Seiko !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-seiko-630711-automat-bransoleta-9271604509

 

To z Wisha podróby. Nihil novi na allegro/olx. Dzisiaj rano już widziałem jak dostałem maila z obserwowanych wyszukiwań. "Piękny" okaz. Mam nadzieje, że nikt się nie nadzieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja się założę, że ktoś kupi i będzie zadowolony nosił oryginał.......... niestety......... bo tanio i okazja hmmm

 

ps. ale napisałem do tego Lombardu czy to oryginał i jaka cena ostateczna, z ceny nie chcieli zejść i potwierdzili, że to prawdziwe Seiko, wyjasniłem im, że to podróbka przytaczając argumenty ( perła na pebezlu, krzywo zgrywająca się data i koronka nie ta)  i przyjęli to ze zrozumieniem a nawet podziękowali..... czyli może nie mieli świadomości nawet kto co zastawił i sami zostali oszukani..... 

Edytowane przez KobyS0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale oferty wciąż nie zdjęli i czekają na naiwnego. Polecam zgłaszać takie akcje do Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto kwiatek z olxf51e8c50aff99555e9636e21a7345f20.jpg&key=46421943c6087240f24b8a94be98f260aebb3e79e4b3240705dbe32845ee464b

 

Seiko 5 w quartzu co jak się wystawiający zorientował chodzi po 1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kamilskala napisał:

 

Nie spotkałem się z podróbkami Glicyne. Cena jest taka jak przy ściąganiu z Ashford na przykład z VATEm i na górkę. Więc jeżeli to oryginał to dobra cena, ale nie jakaś wow, matko boska co za promka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle..... jakie podróbki.... to najzwyklejsze w świecie okazje.... Omega za 650 złotych okazja, Seiko żółw za 200 złotych kolejna okazja..... a najwięcej jest okazji na Wish..... jak tam zawitałem to kupiłem 6 Citków, 8 Omegów i 18 Seikaczy bo tanie były, jakoś po 80 złotych............ jeszcze nie przyszły ale wydałem pół pensji ale jak przyjda to się odkuję poprzez sprzedaż na OLX i oczywiście wystawię na szanownym Forum dla szanownych Kolegów i Koleżanek.................... CZEKAJTA ! ! ! !   :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KobyS0 napisał:

ja powiem tyle..... jakie podróbki.... to najzwyklejsze w świecie okazje.... Omega za 650 złotych okazja, Seiko żółw za 200 złotych kolejna okazja..... a najwięcej jest okazji na Wish..... jak tam zawitałem to kupiłem 6 Citków, 8 Omegów i 18 Seikaczy bo tanie były, jakoś po 80 złotych............ jeszcze nie przyszły ale wydałem pół pensji ale jak przyjda to się odkuję poprzez sprzedaż na OLX i oczywiście wystawię na szanownym Forum dla szanownych Kolegów i Koleżanek.................... CZEKAJTA ! ! ! !   :) 

 

Dobrodziej normalnie. A mógł zarobić. Szanuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. dla Waszej wiadomości, tylko nie mówcie nikomu, na WISHu jeszcze trochę zostawiłem, to se wejdźta i kupta :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek zweryfikował wreszcie te Lorexy!

IMG_8654.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale ten Seiko 5 to chyba lepszy musi być. Liczy się cena oryginalna, a tutaj Rolex katalogowo 1500 złotych, a Seiko jednak 2000. Wiem, że snoby polecą na Roleksa, ale znawca wybierze lepszy zegarek, nie?

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że Seiko dużo lepszy! A dodatkowo Lorex to musi jeszcze 91% rabatu dać, żeby się cokolwiek sprzedało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.