Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tupas

Orient M FORCE SEL03001B0

Rekomendowane odpowiedzi

     Witam, koledzy jestem jak najbardziej zainteresowany kupnem ww zegarka, jedyny problem polega na tym że nie mam fizycznej możliwości przymierzenia owego divera. Stąd moje pytanie czy może ktoś z was posiada ww zegarek? czy nie będzie on za duży na mój 18 cm nadgarstek? będę bardzo wdzięczny za wasze opinie. W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym mają sale -25% na wszystkie zegarki, link do sklepu http://www.watchhubs.net/automatic-watch/695-orient-automatic-diver-s-sel03001b0-sel03001.html, link do yt http://www.youtube.com/watch?v=3mHjQ7VcDck

 

 

 

 

 Pozdrawiam Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok. Ja mam w przegubie 18 cm i tak, to wyglądało z następcą modelu, o którym wspominasz, a jest on większy:


 

post-50217-0-39600300-1448490206_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ten model co kolega dziadyga również nadgarstek 18 cm i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak Tupas jesteś już szczęśliwym właścicielem małej besti ?? Ja upatrzyłem sobie ten sam model tylko z niebieską tarcza i ciekaw jestem czy dalej warto myślec o tym modelu czy poszukać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.