Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nosekBd

Poszukiwany serwis INVICTY w kraju.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam INVICTE 89260B cal.NH35A.i spadła mi na kafelki w kuchni.Odleciała wskazówka sekundnika .Czy można to naprawić i gdzie .Zegarek kupiłem na Al... u gościa Marcina Rad.. z Krakowa, ul.Prądzyńskiego .Ale teraz nie mogę go namierzyć(mam adres ,ale brak tel).To chyba jakaś firma z siedzibą w domu.Zegarek jest jeszcze na gwarancji. Mógłbym wysłać go do Krakowa , ale się boję że nie wróci .Jakieś porady,da radę to naprawić.Proszę o adresy dobrych zegarmistrzów.Z zegarka byłem bardzo zadowolony i szkoda mi go.Jestem z okolic Kołobrzegu. Pozdrawiam.

post-73947-0-18232000-1448556504_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek chodzi?

To naprawi prawie każdy zegarmistrz więc serwis nie jest tu potrzebny.

Gwarancja nie obejmuje upadku na kafelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek chodzi,dzięki za odpowiedz.

 

Witam posiadam INVICTE 89260B cal.NH35A.i spadła mi na kafelki w kuchni.Odleciała wskazówka sekundnika .Czy można to naprawić i gdzie .Zegarek kupiłem na Al... u gościa Marcina Rad.. z Krakowa, ul.Prądzyńskiego .Ale teraz nie mogę go namierzyć(mam adres ,ale brak tel).To chyba jakaś firma z siedzibą w domu.Zegarek jest jeszcze na gwarancji. Mógłbym wysłać go do Krakowa , ale się boję że nie wróci .Jakieś porady,da radę to naprawić.Proszę o adresy dobrych zegarmistrzów.Z zegarka byłem bardzo zadowolony i szkoda mi go.Jestem z okolic Kołobrzegu. Pozdrawiam.

Jak rozbijesz szklankę, bi spadła ci na kafelki w kuchni, to też ją reklamujesz ?

 To, że zegarek chodzi po upadku na kafelki, bardzo dobrze świadczy o jakości wykonania Invicty. Moja codzienna omega, po czym takim byłaby z pewnością martwa.  Wskazówkę sekundową osadzi ci na poczekaniu każdy zegarmistrz (nie bateryjkarz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną Invictę w automacie ( werk Seiko?) która 2 lata po zakupie spadła i niestety rozbił się wewnętrzny szklany dekielek i mechanizm nie chodzi.Ktoś w PL może naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.