Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

_Wilq_

Zegarek Maurice Lacroix les classiques

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym Was podpytać czy takie zegarki ML są sprzedawane w takich opakowaniach jak na poniższym zdjęciu? Zazwyczaj spotykałem się z takimi niby drewnianymi.

A drugie pytanie to czy ten model powinien mieć w komplecie taki wciskacz tych zagłębionych przycisków?

 

post-83730-0-88991000-1448633183_thumb.jpg

 

post-83730-0-22661900-1448633379_thumb.jpg

 

post-83730-0-54434800-1448633446_thumb.jpg

 

 

Dziękuję

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zegarki są sprzedawane w takich opakowaniach, a ML w takich lepszych, bo prawdziwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz na myśli że ten nie jest oryginalny? Czy że to kwarcowy dlatego one mają gorsze opakowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zapewne się nie znam, ale wygląda mi to na nie oryginał. Przepraszam jeśli się mylę. Po prostu tak myślę, bo coś tarcze totalizatora za blisko mi się wydają, jakieś takie to nieproporcjonalne, jakby mechanizm był mniejszy. Przyznaję, że oryginału na oczy nie widziałem, więc nie zlinczujcie mnie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rink, czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat?

 

ALBINOS 01, dzięki za uwagi. Jak sobie patrzę na niego i na superdokładne zdjęcie na stronie producenta to w sumie wydaje mi się że nie różni się od niego. Załaczam dokładniejsze zdjęcie tarczy (nadal jest folijka na nim) i link do strony producenta.

http://www.mauricelacroix.com/Watch/Entry/Collection/les_classiques-5/Id/les_classiques_chronographe-284.sls

 

To co też widac na zdjęciu to wskaśnik dnia tygodnia nie przeskakuje równo o północy i nie jest to zerojedynkowe przejście tylko powoli się przesuwa i w sumie nawet jak już jest kilkanaście minut po północy to nadal widac kawałek poprzedniego dnia. Ale to może też jakaś ułomnośc tego modelu (na jakimś filmie na youtube gdzie go pokazywali też takie coś widziałęm ale też nie wiem czy pokazywali oryginał).

 

post-83730-0-06505900-1448705203_thumb.jpg

 

post-83730-0-19954600-1448705273_thumb.jpg

 

dziękuję

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie ze strony producenta to tak naprawdę gó...warty render

Zegarek niby ma zdjęcie jakby był pochylony ale wygląda przy tym jakby miał tarczę jajo a nie okrągłą.

Na dodatek dzień 10 powinien być kawałek widoczny a go nie ma.

Jak ocenić później czy ma się do czynienia z oryginałem jak producent wali takie g... na swojej stronie?

 

Chyba że ten zegar to jednak jajo w oryginale. Jak patrze na zdjęcie producenta na stronie to się zastanawiam czy ucięcie z powodu kąta wykonania zdjęcia

czy tez po prostu zegar taki jest. z uciętymi dniami miesiąca na obwodzie w dolnej części.

Jeśli tak by było to ten co masz to podróba bo ma dokładnie okrągły kształt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie :D Na stronie producenta jest render pod kątem i z błędami. Na żywo zegarek jest oczywiście okrągły i ma wszystkie dni miesiaca.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie :D Na stronie producenta jest render pod kątem i z błędami. Na żywo zegarek jest oczywiście okrągły i ma wszystkie dni miesiaca.

 

TO skoro na stronie producent pokazuje podróbę swojego zegarka i to z błędami to ciekawe jak ktoś kto nie miał do czynienia z takim zegarkiem miałby ocenić jego oryginalność :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek rzeczywiście jest okrągły. Widoczne są też w całości wszystkie dni miesiaca. Po prostu jak się go pochyli to wtedy trochę ucina niektóre liczby co widać na jednym ze zdjęć jakie wkleilem. Jak widziałem w sklepie to bylo tak samo.

To pudełko mnie najbardziej zdziwiło. No i to że nie ma tego naciskacza wklesnietych przycisków.

Może najlepiej będzie jak podejdę z nim do serwisu i tam to chyba jednoznacznie będą mogli ocenić (gwarancja też jest podbita na 2 lata). Jeśli jest oryginalny to jednak albo ma jakąś wadę z tym dziwnym przeskakiwaniem dni tygodnia albo ten typ tak ma co jest trochę slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w autoryzowanym serwisie i zegarek jest oryginalny. Jeśli chodzi o pudełko to teraz sprzedawane są również w takich niedrewnianych (ale nie wiem czy dotyczy to wszystkich modeli czy tylko tych tańszych kwarcowych).

Co do tego znacznika dnia tygodnia który nie przeskakuje zerojedynkowo tylko w okolicach północy powoli się przesuwa to po prostu już tak one mają (to akurat trochę słaba sprawa).

Natomiast jako autoryzowany serwis nie uznają tej gwarancji jaką posiadam i w razie awarii trzeba kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.