Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

durek

Seiko snk809. Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

hej! Nowo zakupiony Seiko snk809 na mechanizmie 7s26C zatrzymał się niespodziewanie po tym jak chwyciłem go w ręce. leząc działał poprawnie,nagle po chwyceniu stanal po czym ruszyl za parenascie sekund jak nim pomachałem. coś sie zawiesiło? Czy to moze byc cos powazniejszego?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu rezerwa chodu się skończyła. A jak pomachałeś zegarkiem, nakreciłeś troche sprężynę. Jest to zegarek automatyczny, ktory nakreca sie am dzieki ruchom reki na której go nosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obawiam się że nie, ponieważ to nastąpiło bardzo nagle w momencie kiedy wziąłem zegarek w ręce. Jakby coś nie zaskoczyło... Chba że się nie znam i tak właśnie wygląda koniec rezerwy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomachaj nim 30 sekund jak w instrukcji i zobacz czy ruszy. Automaty wymagają ruchu. Przejście 2 km dziennie, to tak w sam raz dla cal. 7s26. Jak mój automat staje, to dla mnie znak, że mam za mało ruchu. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ;) Dobry wyznacznik aktywności fizycznej ;) Póki co działa bez zarzutu:P a w jaki sposób mogę sprawdzić odchyłkę dobowa?:P są jakies specjalne sposoby?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pokrewny model SNK805K2 też werk 7S26C. Zanim kupiłem ten model miałem Orienta FEU03002WW, który stawał po jeździe rowerem i musiałem oddać, znajoma która jest tam zegarmistrzem mówiła że coś tam się wyczepia jak jadę rowerem i że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Orient był nowy ale długo leżał i był ze dwa razy przeceniany z ponad 600zł do 400zł. Oczywiście pieniądze mi zwrócono mimo że zależało mi aby właściciel sklepu wysłał na serwis, wolał oddać pieniądze. Co do Seiko SNK805K2 to nie mam akurat problemu jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.