Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietrz44

Garniturowiec do 1 000 do 7mm ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jest już mój jeden temat odnośnie zegarka casual, natomiast ten tworzę odnośnie zegarka klasycznego.

Generalnie planowałem zakup zegarka uniwersalnego, ale sprzedawca w sklepie zaprezentował mi Bulovę 96A133

 

541a9f746a396e0cmed.jpg

d860c9b25c32a489med.jpg

 

6,3 mm grubości, 41 mm koperta, uszy krab, lekko połyskliwa tarcza.

Koperta może duża ale nie cierpię małych zegarków, przypominają mi kobiece zegarki.

Nie chcę pochopnie dokonać zakupu, ponieważ nie orientowałem się w tego typu zegarkach (co widać w moim drugim temacie). Chociaż pewna część mnie płacze, że ww. Bulovy nie kupiłem i nie ma teraz.

Proszę szanownych forumowiczów o wskazanie ewentualnych alternatyw dla Bulovy 96A133.

Warunki: garniturowiec, cena do 1 000 zł, koperta min. 40 mm i grubość koperty do 7 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niewiele ponad połowę Twojego budżetu http://orientwatchusa.com/collections/mens-watches/classic/ug1r009w. U nas prawdopodobnie z czarnym datownikiem. 7,93mm z wypukłym szkiełkiem, spokojnie schowa się pod mankiet koszuli. 

Dziękować :) za podpowiedź.

 

Zapomniałem może dodać, że przed zakupem muszę obejrzeć i przymierzyć zegarek na żywo, bo z doświadczenia wiem, że różnie z jest jak się na łapę założy zegarek.

Wójek google nie pokazuję powyższej pozycji dostępnej w Polsce. Dziękuję za pomoc, czekam na następne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować :) za podpowiedź.

 

Zapomniałem może dodać, że przed zakupem muszę obejrzeć i przymierzyć zegarek na żywo, bo z doświadczenia wiem, że różnie z jest jak się na łapę założy zegarek.

Wójek google nie pokazuję powyższej pozycji dostępnej w Polsce. Dziękuję za pomoc, czekam na następne propozycje.

 

Zapomniałem dodać, że u nas funkcjonuje pod nieco innym oznaczeniem FUG1R009W6 np.  http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-32991-Zegarek-Orient-FUG1R009W6.html(nie sugeruj się pierwszymi dwoma zdjęciami). Jeśli byłbyś zainteresowany każdy sprzedawca oferujący Orient'y powinien Ci go bez problemu ściągnąć. W katalogach Orient'u będzie najprawdopodobniej zakodowany jako: UG1R009W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że u nas funkcjonuje pod nieco innym oznaczeniem FUG1R009W6 np.  http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-32991-Zegarek-Orient-FUG1R009W6.html(nie sugeruj się pierwszymi dwoma zdjęciami). Jeśli byłbyś zainteresowany każdy sprzedawca oferujący Orient'y powinien Ci go bez problemu ściągnąć. W katalogach Orient'u będzie najprawdopodobniej zakodowany jako: UG1R009W

Obejrzę na żywo w takim razie, chociaż dotychczasowe widziane przeze mnie Orienty mnie nie powialiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę na żywo w takim razie, chociaż dotychczasowe widziane przeze mnie Orienty mnie nie powialiły

 

bo większość sprzedawców w naszych sklepach ma starocie z Orientów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.