Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alles

Jaki tablet 10" 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poruszany kilkakrotnie na forum ale dosyć dawno temu, a tu co miesiąc coś nowego...

Chcę kupić żonie pod choinkę tablet. 

Coś koło 10''

3g

WiFi

do 1000 zł

dobra bateria...

może jakieś usb

im lepszy i tańszy...

Nie mam zielonego pojęcia o tabletach

doradźcie coś proszę

Wśród jakich firm wybierać?

Samsung? Lenowo? Prestigio?

doradźcie.

Jej jest to potrzebna tylko do zabawy(fejs itp)


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem temat w tym tygodniu. Szukałem 7 calowca. Zakupilem samsunga tab 4 7.0. Brałem pod uwage tez della venue, rozne modele lenovo oraz lg.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 pewno fajny mam taba 3 7.0 i oprócz tego, że do gier muł, to jestem z niego zadowolony, korzystam głównie z tapatalk, youtube, poczty i przeglądarki www, do tego filmy. Ale to 7 cali...

 

Spróbuj gdzieś obmacać Lenovo TAB2 A10-70L LTE, na papierze wygląda fajnie, ale elektroniki lepiej nie kupować bez sprawdzenia na żywo jak co działa...warto choćby obejrzeć gdzieś w markecie jakość obrazu wyświetlanego przez ekran i responsywność dotyku. 

 

Prestigio bym nie polecał.

 

Najgorsza pora na kupno elektroniki btw ;D

 

 

EDIT:

 

Chociaż teraz tak patrzę na internetach, że część partii produkcyjnej tego modelu Lenovo ma problemy z obudową ponoć, odgina się pod dotykiem z tyłu, no to nie wiem...po problemach z dotykiem ekranu Lumii 535 ja już chyba nie będę polecał żadnego sprzętu, zwłaszcza do zakupu przez net, gdy towar na półkach bywa, że zależy od partii produkcyjnej ma jakieś wady albo i nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz tabletu/(a?) używać jako niepotrzebnej zabawki, ewentualnie do przeglądania internetu to poleciłbym Ci sprzęt na androidzie. A jeśli ma to być taki przenośny komputer mogący, przynajmniej teoretycznie w pełni zastąpić laptop czy pc to postawiłbym na sprzęt oparty na windowsie. Na przykład coś takiego http://allegro.pl/acer-one-10-intel-4x1-33ghz-32gb-ips-windows10-i5820214876.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.