Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stadrian2309

Witam wszystkich :)

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum.

Mam na imię Adrian, mam trochę ponad 16 lat, a na forum trafiłem przypadkiem. Zacznę może od mojej skróconej historii która spowodowała moje większe zainteresowanie zegarkami. Od kilku miesięcy  zacząłem interesować się modą klasyczną. Zmieniłem swój styl ubierania, zacząłem nosić koszule i zmieniłem fryzurę, uznałem że świetnym dopełnieniem mojego stylu byłby zegarek naręczny, po za tym zawsze mi się podobały zegarki wskazówkowe. Pomyślałem, że zacząłbym moją przygodę od noszenia zegarka po śp. dziadku. Niestety zegarek nie działał, w sumie to nic nic dziwnego nie był używany od ponad 20 lat, ale  nie zniechęciłem się tym. Zacząłem szukać informacji w internecie jak go nakręcić itp. no i wujek google skierował mnie na to forum. Po oczyszczeniu zegarka z brudu postanowiłem, że go nakręcę i o dziwo zaczął działać. Zarejestrowałem się na forum dlatego, bo chciałem wam zadać pare pytań dotyczących zegarka np. określić mniej więcej z którego roku pochodzi, czy warto poddać go większej renowacji do zegarmistrza, a jeżeli tak to ile mniej więcej by to kosztowało. Ale to kiedy indziej. Mam również nadzieję, że zdobędę trochę wiedzy na temat zegarków dzięki temu forum.

Pozdrawiam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy Adrianie, pomożemy Ci przywrócić zegarek Twojego dziadka do porzadku :)

Udzielimy równierz informacji na jego temat.

 

Pozdrawiam

Marek ( cook)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.