Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Funakoshi

Rolex Submariner no data

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta zniknęła. Możesz przybliżyć temat? O jaki rocznik chodziło?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten model,bardzo wygodny zegarek.Od nowszych modeli różni się wagą,jakością wykonania bransolety,zapinką,aluminiowym nie ceramicznym pierścieniem i nieco inną kopertą( o ile dobrze pamiętam).Co do werku ponoć zaszły pewne zmiany w materiałach użytych do budowy kilku elementów( tego jednak pewien nie jestem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się martwiłem dlaczego nikt nie odpisuje, faktycznie oferta zniknęła najpierw z Allegro, a potem z Chrono.

Rolex sub bez daty z roku bodajże 1992. Ciekawy o tyle, że dostępny za rozsądne pieniądze na miejscu w kraju.

Domyślam się, że zmiany w jakości na plus w nowszych modelach. Jeżeli chodzi o aluminiowy bezel to mi się tak samo podoba, natomiast zapięcie wybrałbym nowsze. Kiedyś mierzyłem ten model w sklepie i naprawdę byłem zaskoczony jaki jest lekki. Starszy jest cięższy czy przeciwnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszy jest lżejszy,przynajmniej sprawia takie wrażenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że w modelach Datejust zwiększyli masę bransolety. Kiedyś mierzyłem wersje 36mm na Nowym Świecie to tak jakbym nie miał nic na ręku. Wracając do tematu, cena 17 tys. za egzemplarz z kompletem dokumentów jest warta uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.