Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wykapospolita

Riseman vs Rangeman a wygoda

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, czy stalowa koperta i zakręcony dekiel ma coś wspólnego z ceną. Bo np. w lipcu zeszłego roku zapłaciłem za nówkę sztukę Gieza całe 600 pln.

Chyba, że casio kupowała w tamtym czasie stal w cenie złomu :P a teraz kupuje w cenie srebra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Casio stalowe koperty i zakręcany dekiel w G-shockach to sprawa poboczna, limitowana albo Frogi. Dlatego do cen nie ma się co przywiązywać. Tym bardziej że ceny G-shocków w ogóle poszły ostatnio mocno do góry, więc podejrzewam, że gdyby dopiero teraz zaczęli wypuszczać GWF-1000 to kosztowałby pewnie z 1000 dolarów.

 

Cena Giezów na początku była mniej więcej dwa razy większa niż Risemanów, a DW-5000SL w Polsce była tak niska, że ludzie z wusa kupowali u nas, bo w USA ten model kosztował około 200 dolarów i to było, z tego co pamiętam, 4 razy więcej niż DW-5600E.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wysoka cena wynika głównie z małej ilości wypuszczonych sztuk. A co do wzrostu cen G-Shocków: sklep zegarek.net miał je w miarę stałe, ale przed świętami tak je podnieśli, że nawet bo zniżkach są sporo wyższe niż wcześniej ;-) 

 

Jak tak dalej pójdzie to co niektórzy posiadacze kilku/kilkunastu sztuk limitowanych G-shocków staną się milionerami :) 

 

Może założymy fundusz inwestycyjny? Kupimy wszystkie Frogmany i będziemy dyktować ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Risemana, zakładałem go na siłownię, ćwiczyłem wszystko, pompki, wycisk na ławeczce, podciąganie, bikol, i mi nie przeszkadzał. Jak robiłem pompki, zsuwałem go delikatnie w stronę łokcia i nic nie uwierało. Poza tym zegarek przedni, jak pierwszy raz go zobaczyłem pomyślałem że jest taki paskudny że aż mi się podoba i musiałem go kupić. Mam go już z 7 lat i bateria ciągle na poziomie "high", a czasami potrafił przeleżeć parę ładnych tygodni w ciemnej i zimnej szufladzie. Polecam jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

odnośnie przycisku, to nawet jak był luźno zapięty czasem sie włączył. Mam plan na przystosowanie tego przycisku, ale w tym celu muszę dorwać romanka bez gwarancji. Poza tym zegarek wygodny i bardzo funkcjonalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.