Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Starh

Kickstarter - Wszelkie projekty tam zamieszczane

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając ostatnio Kickstartera zauważyłem taki projekt zegarka:

https://www.kickstarter.com/projects/627698696/havok-racer-chronograph-disrupting-luxury-watches/description

be9434adc00079d21dc2578539c22837_origina

 

Wcześniej na tym serwisie startowało np. Melbourne Company produkujące takie cacka:

 

portsea9-1024x796.jpg

 

photo-main3.jpg

 

Co myślicie o takich zegarkach (których produkcja startuje na portalach tego typu) i ogólnie projektach na Kickstarterze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni ma za szerokie wskazówki w stosunku do indeksów i śmiesznie krótkie uszy. Szkoda bo ma fajną tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie i smakowicie wyglądają :-) Ale sam serwis jest super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średni.

Może nie Kickstarter, ale przypomniałem sobie o czeskim zegarku bodaj klubowym, ala nurek, mocno zmodyfikowany, który bardzo mi się podobał, ale nie mogę go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dot. kickstartera i "akcji" tam przeprowadzanych. Znajomy kiedyś wsparł MVMT (zapłacił chyba wtedy coś koło 80$). Najlepsze jest to, że ostatnio kupił z aliexpress zegar z logo MVMT (stary mu się przetarł, a nie miał gotówki na nowy) i okazało się, że zegarek jest identyczny i to w pełni tego słowa znaczeniu xD Poszedł nawet do zegarmistrza aby ten zobaczył środek i porównał ze starym zegarkiem - to samo.

Wniosek był jeden - kolesie masowo produkują zegary w Chinach, a potem sprzedają w US'a z przebitką 200% czy nawet 300%

Złoty biznes :D

Najlepsze jest to, że Janusze biznesu robią niezły deal na allegro sprzedając je po 500zł.

 

Mówię o tej firmie

http://www.mvmtwatches.com/

 

MVMT-Watches-Intro-2-630x376.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż no cóż no cóż, trzeba uważać, większość projektów na kicksterterze jest mało okazyjna, ale zdarzają się też ciekawe i dobrze wycenione projekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka z kickstartera chyba bym nie kupił (czego innego szukam w zegarku), ale są tam oprócz wielu nieudanych pomysłów innowacyjne projekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dot. kickstartera i "akcji" tam przeprowadzanych. Znajomy kiedyś wsparł MVMT (zapłacił chyba wtedy coś koło 80$). Najlepsze jest to, że ostatnio kupił z aliexpress zegar z logo MVMT (stary mu się przetarł, a nie miał gotówki na nowy) i okazało się, że zegarek jest identyczny i to w pełni tego słowa znaczeniu xD Poszedł nawet do zegarmistrza aby ten zobaczył środek i porównał ze starym zegarkiem - to samo.

Wniosek był jeden - kolesie masowo produkują zegary w Chinach, a potem sprzedają w US'a z przebitką 200% czy nawet 300%

Złoty biznes :D

Najlepsze jest to, że Janusze biznesu robią niezły deal na allegro sprzedając je po 500zł.

 

Mówię o tej firmie

http://www.mvmtwatches.com/

 

MVMT-Watches-Intro-2-630x376.jpg

Jak by to było nieetyczne z punktu widzenia konsumenta - u Janusza hajs się zgadza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo na kickstarterze rusza nowy projekt Straton Curve Chrono w dwóch wersjach na automacie NE88 i mecha-quartz VK64

http://www.stratonwc.com/pages/coming-soon-curve-chrono

 

Jeszcze taki:

https://www.kickstarter.com/projects/2018492408/the-calligraph-duneshore-an-unexpected-watch

Planuję wejść w projekt Stratona, tylko się jeszcze waham co do koloru. Co byście doradzili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko dwa....albo niebieski albo zielony i chyba skłaniałbym się ku zielonemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się między niebieskim a DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba bym wziął zielony i rozmiar 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar na pewno 42, dekiel A. Zielony fajny, ale nie będzie mi pasował do ubrań, nie noszę się na zielono ;)

Niebieski i czarny to zdecydowanie bezpieczniejsze wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza kolor wskazowek jak beda na tych jasnych polach. Bedzie sie zlewac z tarcza


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego rozważam wersję DLC. Tam nie ma problemu z czytelnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu gdy naciąłem się na Secret Service i Franko 2 (ten drugi niby jeszcze trwa, ale w to nie wierzę) dałem sobie spokój z wszelkimi kickstarterami czy innymi funduszami crowdfundingowymi. A już w przypadku zegarka - baaardzo bałbym się zaryzykować. 


"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że Straton ma już jeden projekt za sobą, opinie ma dobre. Co więcej, ma wyprodukowane prototypy, które pojechały właśnie do zrecenzowania do USA, czego nie ma np. Moto Koure. Także o realizację projektu jestem umiarkowanie spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odebralem swojego Stuckx'a The Bull który tez byl na ks.

I zegar jest naprawde spoko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Hastings & Co Heritage

 

Co o tym myślicie? Korci mnie, żeby wejść w ten projekt. Może mi ktoś powiedzieć, czy gdy powstanie już ten zegar będę go mógł kupić nawet jeśli nie zapiszę się na pre order i tą całą akcję kickstarterze? Kompletnie jest mi obce takie kupowanie i wolałbym sobie zamówić ten zegar normalnie, gdy już będzie w zwykłej sprzedaży o ile będzie...

Jeśli dobrze rozumiem osoby, które wspierają projekt będą miały po prostu taniej dostępny ten model. Może mi ktoś to potwierdzić jakoś ogarnięty w tego typu sprawach.

 

Strona projektu: https://www.kickstarter.com/projects/hastingswatches/hastings-and-co-minimalist-watch-mechanical-sophis

 

Recenzja:

 

http://www.watchitallabout.com/hastings-co-heritage-watch-review/

 

 

hastings15.jpg

 

Wideo:

 

Specyfikacja:

 

-Domed sapphire crystal

-Applied indices on an enamel dial

-316L polished stainless steel case, rose gold plated

-40mm diameter

-11mm thickness

-49.5mm lug to lug length

-78g weight

-20mm lug width

-Genuine Italian calf-skin leather strap

-Butterfly deployment clasp

-Exhibition case back with perimeter engraving

-Miyota 8215; 9015 as a stretch goal

-24 month international warranty

-Piano black wood presentation box with certificate of authenticity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy na Stratona zakończone. We wrześniu zobaczymy co z tego wyjdzie :) Recenzje prototypów pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.