Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

biały1237

Lindberg&Sons nie typowa spraw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od niedawna jestem na tym forum , minęło kilka dni od założenia przeze mnie konta  , w tym czasie przejrzałem tematy , czytałem, szukałem i nadal jestem w kropce ,Wyczytałem na tym forum gdzieś że jak zegarek jest podejrzanie tani to na pewno nie jest to oryginalny czasomierz tylko podrabiany shit :)

W życiu też wyznaję taką zasadę , ale kupiłem ostatnio zegarek automatyczny  u jubilera  mało znanej marki Lindberg&Sons .Jubiler zapewniał mnie że zegarki które posiada są oryginalne powystawowe z zagranicy , I trochę zbaraniałem krótko mówiąc bo kupiłem nowy zegarek za 319 zł na stronie producenta wystawiony jest ten zegarek za 649 euro więc pomyślałem coś nie tak , ale z drugiej strony pomyślałem po co podrabiać markę o której mało kto słyszał ? Proszę o pomoc porównywałem szczegóły obu zegarków i nic nie mogę dostrzec. Pilnie proszę o pomoc ponieważ na zegarek mam gwarancje rozruchową i jeszcze mogę odzyskać pieniądze .Wklejam link do strony  jubilera , i do strony producenta  .Za fachową pomoc mogę postawić jakiś zacny trunek -serio :) 

pozdrawiam 

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-lindberg-sons-co559057-okazja-i5823845588.html

 

 

http://lindberg-sons.de/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=160&category_id=22&option=com_virtuemart&Itemid=33&lang=en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa marka stworzona do nabijania w butelkę, na stronie kilka set euro a to nic nie warte chińczyki.

 

Jest kilka takich firm, pocieszenie takie , że to nie podróba, tyle że mało wartościowy zegarek.

Nie chodź więcej do tego jubilera.

możesz się dopisać do wątku: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/837-wirtualne-marki-czarna-lista/?hl=wirtualne


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to po prostu oryginalny chiński zegarek.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie mam zbyt długiego stażu, ale ja również jestem w szoku, jak czytam taki komentarz jak ten powyżej użytkownika Joogi. Nic nie wnosi do sprawy, jest obraźliwy, i bardzo przykro się go czyta, w dodatku jest nie na temat, bo z naiwnością ta sprawa nie ma nic wspólnego. Po prostu biały1237, kupił wirtualną markę, nie musi wszystkich znać - jest sporo marek których ja nie kojarzę i bynajmniej nie są one wirtualne, a większość społeczeństwa kojarzy jedynie Patka, Omegę i Rolexa, ewentualnie Zenita. Może uda się go zwrócić i wszystko dobrze się skończy, a kolega biały będzie miał naukę iż jak się marki nie zna trzeba zapytać na forum, a potem dopiero wydawać pieniądze :).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dopisać do marek wirtualnych . Mnożą się takie " marki " jak grzyby po deszczu . Niedawno pojawiło się DW teraz to...

Ciekawe co będzie następne .

Ech... Co to ludzie nie wymyślą, aby tylko zbić kasę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuje za pomoc , generalnie kupiłem ten zegarek ponieważ w zasadzie sprzedawca powiedział mi pokrótce że ogólne w dzisiejszych czasach bardzo często płacimy za firmę w sklepie a nie za produkt oraz nie wszystko co jest inne jest gorsze  ,po części się z tym zgadzam dlatego obejrzałem jak wygląda nawet mi się spodobał bo jest dosyć elegancki i kupiłem .Myślę że jak bym wydał na niego zamiast 300 a np ponad 2000 zł to bym teraz nie spał , tylko wyrywał sobie włosy -ostatnie :P Może jestem trochę naiwny i jestem laikiem ale mimo wszystko te 300 zł to nie jest bardzo dużo , myślę że tyle by można by było dać jeszcze za coś do testów i do tego by wyrobić sobie własne zdanie o zegarku o którym jest bardzo mało informacji  i których za dużo nie ma na rynku.Poobserwuje ten zegarek jeszcze kilka dni  i w razie co go zwrócę i myślę że z tym nie będzie problemu ze zwrotem pieniędzy lub wymianą na inny zegarek bardziej renomowanej marki :) 

Dziękuje , za pomoc aż nie wiem kogo teraz wybrać , ale chyba lukaszr  zwrócił moją uwagę i jak chce to niech na pw wyśle mi nr konta to prześle jakiś drobny przelew nie wiem na piwo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dareczek02
      Witam, posiadam zegarek Casio G shock ga 100b
      Zauważyłem że na dekielku widnieje napis "Japan mov't El cased in china".
      Na klamrze od zapięcia również napis " Casio china"
      Wzbudziło to moje podejrzenia, że może to być podróbka więc tu moje pytanie czy możliwe jest, że mimo tego to oryginał? 

    • Przez Pittol
      Dzieńdobry, wpadłem ostatnio w posiadanie takiego oto zegarka, jako iż jestem ciekaw czy to oryginał a o zegarkach wiem tyle co nic to chciałbym prosić o weryfikację bardziej znających się kolegów czy koleżanki. Osobiście porównując ze zdjęciami z internetu nie widzę różnic innych niż sekstant na miejscu "12" lecz pomyślałem, że może to jakiś inny model?  Jeśli to z góry wyklucza możliwość oryginalności tego zegarka to przepraszam za zajmowanie czasu.
      W każdym bądź razie dziękuję z góry za weryfikację ! 





    • Przez drobnypijaczek
      Cześć, co sądzicie o tym czasomierzu?
       


    • Przez arrowhead_luke
      Cześć,
      czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami?
      Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.