Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Podstolik warszawski

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znajdą się chętni na spotkanie w klimacie Świąteczno-zegarkowym w zupełnie nowym miejscu o nazwie "Zegarmistrzowska" ? To nowy lokal czynny od kilku dni na Sadybie  przy ul. Muszyńskiej 23 wejście od Okrężnej. Są to okolice po stronie siedziby TVN w stronę centrum kawałek za stacją Orlenu. Nie byłem tam jeszcze /wybieram się dopiero/, ale wiem że klimat jest bardzo zegarkowy, a właścicielka i właściciel to miłośnicy zegarków   :) /rodzina warszawskiego zegarmistrza/

Może ten piątek o około 18-19 ? Jeśli sa chętni proszę o zgłoszenia tzn. wpisanie się na listę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:

 

- philippe_dufour

- Eugeniusz Szwed

- Astral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak 18ta to spróbuje na 5 minut zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zajrzyj na dłużej niż 5 min  :)

 

Dzisiaj byłem w Zegarmistrzowskiej i już wiem kto co i jak. Właścicielami są Małgorzata i Maciek. Młode energiczne małżeństwo zakochane w zegarkach i zegarach. Na ścianach wisi kilka pracujących zegarów, ale jest też miejsce gdzie stoi stół - gablota z zegarkami naręcznymi. Lokal funkcjonuje od chyba  tygodnia i jest jedynym miejscem w Warszawie z taką zegarkową atmosferą i właścicielami dla których zegarmistrzostwo to pasja wywodząca się z rodzinnych tradycji.

 

Klimatyczne miejsce na zegarkowe spotkania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, nie zobaczyć to grzech, więc zamelduje się.

 

philippe_dufour

Eugeniusz Szwed

Astral

RTK-WGM


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę, ale bliżej 19:00 

W piątek wieczorem przejazd z Woli na Sadybę może trochę potrwać  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jutro ma ochote na chwilę rozmowy o zegarkach?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko mi do Was, ale muszę skomentować. Normalnie jakbym mojego koleżkę słyszał @Kwiatek :) Jakby każdy tak mówił to nikt, nigdy z nikim by się nie spotkał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Daleko mi do Was, ale muszę skomentować. Normalnie jakbym mojego koleżkę słyszał @Kwiatek :) Jakby każdy tak mówił to nikt, nigdy z nikim by się nie spotkał :D

W takim razie poprawiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Z tego co wiem, już tam jeden kolega bez zegarka wspomnianych fanatyków ;) chciał się wbić, to póki co chłopaki chcą żeby to było spotkanie Paneristi. No ale może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Może po prostu nie ma co kombinować i wpraszać się na siłę tylko samemu coś zorganizować?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, już tam jeden kolega bez zegarka wspomnianych fanatyków ;) chciał się wbić, to póki co chłopaki chcą żeby to było spotkanie Paneristi. No ale może...

To mity , organizator na przykład nie ma PAMa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

To mity , organizator na przykład nie ma PAMa ;-)

A może chce wszystkich zaskoczyć nowym zegarkiem?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, już tam jeden kolega bez zegarka wspomnianych fanatyków ;) chciał się wbić, to póki co chłopaki chcą żeby to było spotkanie Paneristi. No ale może...

Koledzy, koleżanki, jestem miłośnikiem Panerai od nastu lat. Panerai to nie do końca sam zegarek ale przedewszystkim spotkania z ludźmi z pasją, niezaleznie czy maja Pama na ręku czy nie... Wszyscy są mile widziani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, dzięki za odzew :)

Myślę że najlepiej spotkać się bez podziałów, niech każdy weźmie to co lubi nosić najbardziej.

co Wy na to?

Pamy, Tissoty, Orienty, Omegi, Łucze, Sejkacze, zegarki wszelkiej maści łączmy się :)

 

Termin 18 listopada?

Są tu jakieś Panie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kasia !

Na mnie możesz liczyć :)  Natomiast co do Pań, walcz dziewczyno !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie 10 listopada jest i owszem organizowane dla Paneristi, jednak zawsze schodzilismy sie wieksza grupa i z roznymi zegarkami bo zwyczajnie bylo fajniej i ciekawiej, wiec chyba nie ma co dzielic spotkan i ludzi a miejsce pomiesci wiecej osob na 100% B)

 

Zapraszamy wiec WSZYSTKICH smialo, bo czasu coraz mniej :) :) :) Wpisujcie sie na liste!!!  B) 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154257-paneristi-2017-spotkanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - wpisalem na liste  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.